«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чи не помилилася чи природа?

Психологи стверджують, що багато проблем у людей виникають тоді, коли психологічно вони є ... не тими, ким задумані природою. Щоб дізнатися, чи не помилилася природа у вашому випадку, дайте відповідь на питання тесту і подивіться результат.

Питання тесту:
1. Легко приймаю рішення.
2. У скрутному становищі чекаю підтримки від близької людини.
3. Люблю бути «першою скрипкою» в суспільстві.
4. У мені легко викликати співчуття.
5. Вмію постояти за себе.
6. Піклуюся про свою зовнішність.
7. пристосовуватися до обставин, а не дію за першим бажанням.
8. Іноді пліткують з представниками протилежної статі.
9. Маю психічною силою і незалежністю в діях.
10. Ношу з собою дзеркальце.
11. Вмію пам'ятати образу і оплатити за неї тим же.
12. Не вмію залишатися холоднокровним людиною в будь-якій ситуації.
13. Вважаю, що любов - це таємне переживання, що не потребує неодмінної зовнішньому прояві. 14. Мене можна назвати романтичною натурою.
15. Мій характер схожий з характером мого батька.

Результати тесту:
За кожне «так» на твердження 1, 3, 5, 7, 9,
11, 13, 15 і «ні» - на затвердження 2,4, 8, 10,12,14 нараховуйте по 10 балів. Не знаєте, що відповісти, - поставте 5 балів.
Від 100 до 150 балів
Психологічно ви чоловік. Рішучість, самостійність, незалежність - ваші сильні сторони. Ваші принципи викликають повагу. Якщо ви чоловік, ваші відповіді наводять на думку про схематичності в розумінні питань статі і власної мужності. Але якщо ви жінка, так ви задоволені собою? І не подумує чи, що вам більше підійде «чоловіча оболонка»? Якщо так - час звернутися до фахівців.
Від 95 до 50 балів
У вас є як чоловічі, так і жіночі риси: поєднання м'якості з рішучістю, вразливість з розсудливістю. Іноді обставини вимагають вчинків, які ви вважаєте властивими протилежної статі, але вміння пристосовуватися - ваш союзник в будь-яких обставинах.
Психологические тесты
Від 45 до 0 балів
Психологічно ви стовідсоткова жінка. Це рідкість. У вас всі шанси стати втіленням ідеалу в поданні чоловіки. Але якщо ви чоловік, то вам слід краще розібратися в собі, особливо якщо вам набридло бути чоловіком, і краще за допомогою фахівців.

За матеріалами

Все буде Україна