«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хлопець всього лише хотів приголубити свою дружину

Розповім вам про свого друга.

Величезний ріст, близько 190 см. Він важкоатлет — 100 кг. Дружина у нього його повна протилежність, маленька і худенька. Її ріст всього 160 см, а вага — 50 кг. Незабаром після весілля їм дали нову квартиру. Чоловік любив щоранку приймати душ. В один із днів так і було: він пішов в душ. Помившись, весь свіжий і сяючий, ще мокрий, він повертається.

Дружині в цей час щось знадобилося знайти в шафі. Вона сексуально нагнулася і тихенько там колупається. З боку все виглядає так: з шафи заманливо так визирають жіночі принади в спокусливих стрінгах. Природно, це «завело» молодого чоловіка вмить.

Він проявив бажання обійняти цю прекрасну п @ ПКУ руками (у нього це ручища). Рвонувшись різко вперед, він не втримався на вологому паркеті. Рука за інерцією продовжила рух у напрямку жіночої попи і вдарила по ній.

В результаті жінка опинилася повністю в шафі. Нагорі трохи виднілася попа. В цей час чоловік, що втратив рівновагу, намагається втриматися на ногах. Він несвідомо хапається за перше, що потрапило під руку. Це були штори, які моментально обриваються.

Чоловік повністю втратив стійкість і з розмаху впав на столик сервіровки. По дорозі рукою зачепив торшер. Все розбите, столик на підлозі, ніжки відвалилися, торшер розбитий. На столі стояла декоративна ваза, вона теж в дрібні осколки розлетілися. Після падіння на стіл, він, намагаючись його не зламати, спробував відсунутися в сторону. Але там був включений обігрівач, дотик до якого змусило чоловіка завити від болю.

Тікаючи від цієї біди, він знову пройшовся по колись декоративному столику, знову не втримав рівноваги і приклався головою до дзеркальних дверцят. Поруч в шафі виднілися «принади» дружини.

Удару не витримало дзеркало, воно тріснуло. У цей час дружина змогла вибратися з «ув’язнення». Її очі мало не вивалилися з орбіт, коли вона побачила весь погром.

Ледве стримуючи сльози, вона запитала:

─ Що ти задумав зробити? Що це таке!!! Чоловік, потираючи забиті місця, невпевнено відповідає:
─ Твою попку хотів погладити … і все …

Довго ще потім згадували і сміялися спочатку вони, потім друзі на роботі. Важко уявити, що думала дружина, спочатку отримавши сильний поштовх в зад, потім чуючи розгромні тріски і шуми від падіння чоловіка і речей. А вибравшись із шафи, вона побачила побитого чоловіка, поламані меблі, обірвані штори …

Знадобилося для цього лише 15 секунд! Ех, молодість, ти прекрасна, хоч часом і небезпечна!

Джерело

Все буде Україна