«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Леді не какають: відомий комік жорстко пройшовся по Ользі Фреймут (відео)

Скандал з відомою телеведучою набирає обертів

Вже декілька тижнів не вщухають балачки довкола скандальної заяви Ольги Фреймут стосовно того, якою має бути "справжня леді". Останні новини повідомляють, що телеведуча створила нове шоу, в якому знаходить своїх хейтерів з соцмереж, які насмілилися розкритикувати її висловлювання і діяльність, і приходить зі знімальною групою без попереджень на "з'ясовування стосунків". Про це і багато іншого говорили у студії сатиричного шоу Майкла Щура.

Варто відзначити, що раніше популярну українську телеведучу Ольгу Фреймут звинуватили в тому, що вона знову влаштувала скандал своїм критиканткам. Нібито зірка приїхала на роботу до двох коментаторів, які залишили невтішні відгуки під її фото. Про один з таких інцидентів на своїй сторінці в Facebook розповіла журналістка Христина Рівера.

"До дочки моєї колеги прийшла на роботу Ольга Фреймут, за те, що та написала в Facebook, що "Фреймут - дурнувата". Це не жарт", - повідомила вона. Повідомляється, що другий інцидент стався з київською поетесою і психологом, волонтером кризової психологічної служби Єлизаветою Непійко. "До мене на прийом прийшла підсадна дівчина, а за дівчиною посеред прийому до мене прийшла Фреймут із знімальною групою – питати, чому я в Facebook в коментах назвала її "рагулихою" і нещодавно вивісила невдалий кадр з "Пацанок", — написала вона на своїй сторінці в соцмережі.

На оповідання "жертв" тут же отреагирователи користувачі Facebook. Відомі люди прокоментували звинувачення в бік Фреймут. "Так, хлопці, вирішив ходити до всіх, кому я не подобаюся на роботу і додому, щоб з'ясувати, що конкретно вас не влаштовує!" - написав продюсер Володимир Петров. Політолог Олексій Голобуцький і зовсім вирішив провести голосування.

"Хто згоден з дівчиною з приводу Фреймут ставте "+"; Хто з нею не згоден, то відповідно ставте "-", - написав він на своїй сторінці в Facebook. Разом з тим Ольга Фреймут знову опинилася в центрі уваги. Причиною стали її візити разом зі знімальною групою до кількох її кривдників у соцмережах. Журналісти вирішили дізнатись причину таких дивних вчинків. "Це було в рамках моєї нової програми, яка скоро з'явиться. Так я готуюся до неї. Вирішила подивитися в обличчя тим, хто про мене погано пише.

 Мені було дуже цікаво дізнатися, хто ці люди. Як виявилося, переважно це жительки бідних районів. Їхні офіси, про які вони пишуть в інтернеті, — невеликі квартири. Тому я б порадила всім ніколи не ображатися на таких ось злостивців, тому що часто це нещасні люди.

Але я приходжу до них, щоб подати їм руку, обійняти і сказати: "Хейтери, я вас люблю!", - зізнала артистка. Фреймут зовсім не ображається на кривдників, а просто хоче дізнатися їхню думку. "Зізнаюся, я довго думала, що робити з такими людьми. Сказати, що негативні коментарі на мене ніяк не впливають, я не можу.

Це буде неправдою. І тоді виникла ідея, і команда мене підтримала, — шукати таких людей", - каже ведуча. "Всі, кого ображають, можуть до мене звертатися. Я знаю, як шукати кривдників. Тому, якщо хтось вас образив, давайте, кажіть", - відверто сказала Ольга.

 

Джерело

Все буде Україна