«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Незвичайні судові позови, які не зустрінеш в звичайному житті

Американця Джонатана Лі Річеса називають людиною, який подав судові позови більше, ніж будь-який інший житель нашої планети. У період з 2006 по 2009 рр. він подав до суду понад 2 600 заяв по різним питанням.

Джонатан потрапив за ґрати за шахрайство за допомогою електронних засобів зв'язку. І подав до суду на компанію Blizzard, заявивши, що саме через це виробника комп'ютерних ігор він опинився у в'язниці. Ймовірно, для того, щоб скоротати час, в'язень почав судитися з усіма підряд: з президентом США Джорджем Бушем, філософом стародавності Платоном, співачкою Брітні Спірс, сомалійськими піратами і навіть Ейфелевою вежею.

Укладачі знаменитої Книги рекордів Гіннесса внесли його в чергове видання. І тут же пошкодували про це: Лі Річес подав до суду і на них, так як ніхто не запитав про його бажання потрапити на сторінки цієї популярної книги.
У 1874 році світовий суддя Френсіс Еванс Корніш з міста Вінніпег (Канада) вів справу про свою появу в громадському місці в стані алкогольного сп'яніння. Самокритичний суддя виніс постанову - штраф 5 доларів. Втім, з огляду на бездоганну поведінку в минулому, сам же і скасував штраф.
Житель Кентуккі Річард Овертон повірив рекламі місцевої пивоварні, яка обіцяла, що вживання саме цього пива зробить людину щасливою. Скільки не пив Річард, щастя не додалося. Чим не привід для судового розгляду?
Незвичайний випадок стався в Північній Кароліні. Місцевий адвокат купив коробку рідкісних сигар і застрахував їх від пожежі. Після того, як сигари було викурено, він подав до суду заяву про те, що 24 сигари були знищені в результаті невеликих пожеж. Суд порахував, що заява обґрунтована, страхова компанія була змушена сплатити необхідну суму. Правда, тут же подала позов про те, що майно було знищено в результаті навмисного підпалу. Адвокат-зловмисник опинився за гратами.
Якийсь Аллен Хекард як дві краплі води схожий на легенду професійного баскетболу Майкла Джордана. Як видно, особливої ​​гордості з цього приводу Хекард не відчував. Більш того, в 2006 році спробував через суд отримати від баскетболіста 832 мільйони доларів, так як, за словами Хекард, він відчуває неймовірні страждання через те, що оточуючі приймають його за Джордана.

Далтон Чісколм залишився незадоволений тим, як його обслужили в найбільшому банку США - Bank of Amerika. Клієнт порахував, що і сума штрафу з багатого банку повинна бути відповідною. Тому, моральну шкоду оцінив у 1,784 трлн. доларів.
Сім'я з Нью-Джерсі вирішила разом зі своїм трирічним малюком відвідати місцевий зоопарк. При вході відвідувачам роздавали сувенірні монети, одну з яких дитина проковтнула. Монету довелося діставати в лікарні хірургічним шляхом. Батьки подали до суду, звинувативши співробітників зоопарку в тому, що ті не попередили про небезпеку ковтання даного предмета.
Один з меблевих магазинів Техасу відвідала громадянка Кетлін Робертсон разом зі своєю дитиною. В якийсь момент жінка ледь не наступила на свого малюка, впала і зламала ногу. А винним у цій події порахувала адміністрацію магазину. До речі, суд прийняв її позов і виніс рішення - 80 000 доларів компенсації.

Мешканка Мічігану позбулася свого автомобіля за рішенням суду. А потім згадала, що автомобіль був заправлений бензином, а про те, що він також підлягає конфіскації, у рішенні суду нічого не говорилося. З цього приводу і написала заяву в суд про крадіжку бензину і компенсації в 5 000 000 доларів.

За матеріалами

Все буде Україна