«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Телеведуча з "вульгарною кофтиною" підірвала мережу.ФОТОФАКТ

Ведуча з Австралії Саманта Хітвуд випадково одягла на звичайний ефір місцевих новин вбрання, яке змусило глядачів почуватися некомфортно.

 

Користувач Reddit з ніком morpeg зауважив "вульгарну кофточку" з вирізом у формі чоловічого статевого органу у ведучої і зробив скріншот. Його пост швидко злетів у топ сайту і став розлітатися соцмережами.


Ведуча потрапила в неприємну ситуацію

Цікаво, що це вже не перший подібний епізод з австралійськими телеведучими. 2015 року Натарша Беллінг з Channel 10 допустила рівно ту ж саму помилку з, можливо, одним і тим же жакетом.


Натарша Беллінг з Channel 10 допустила рівно ту ж саму помилку

Нагадаємо, монгольська ведуча "спритним язичком" підірвала мережу. Ведуча новин Монгольського національного телебачення Д. Одзаяа підкорила мережу умінням читати скоромовки в ефірі і при цьому виглядати на всі сто.

Також ми повідомляли, що кумедні ляпи журналістів зібрали в одному відео. У ролику блогер зібрав багато десятків епізодів позаштатних ситуацій в прямому ефірі: бій запрошених до телевізійної студії гостей, п'яна ведуча новин, кореспонденти-нахаби і кумедні люди в кадрі.

Джерело

Все буде Україна