«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зал плакав від сміху! Доктор Комаровський і проблеми хлопчиків за тридцять - Стадіон Діброва (Пародія)

Ліга Сміху 2018, сьома гра 4-го сезону (1/8 фіналу) - Стадіон Діброва, пародія на Доктора Комаровського

Проект складається з відбіркових турів та п'яти етапів, що провадять згідно із графіком, який зазначено на офіційному сайті Проекту, а саме:

відбірковий фестиваль
1/16 фіналу
1/8 фіналу
1/4 фіналу
1/2 фіналу
фінал
   У рамках відбіркових турів  проекту відбирає команди-конкурсантів, що допускаються до участі у фестивалі та телевізійної зйомки проекту. На відбірковому фестивалі журі обирає 14 команд-учасників із числа команд-конкурсантів, допущених до участі у фестивалі, для подальшої участі в проекті згідно із графіком проекту та зйомок телевізійної версії проекту.
  До кожної команди-учасника закріплюється тренер зі складу журі. Один член журі може бути одночасно тренером не більше двох команд-учасників. Член журі стає тренером команди-конкурсанта в разі виявлення зацікавлення таким членом журі під час проведення Фестивалю в подальшій роботі з командою-конкурсантом як Командою-учасником протягом проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту. У разі зацікавленості конкретною Командою-конкурсантом на фестивалі одразу декількома потенційними тренерами, команда-конкурсант отримує право вибору тренера, з яким вона співпрацюватиме як команда-учасник протягом проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту. Під час проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту тренер команди-учасника не оцінює її виступ. Організатор проекту залишає за собою право змінювати тренера команди-учасника.
  До участі в кожному наступному етапі проекту допускаються команди-учасники, які отримали найвищі оцінки від журі, з урахуванням того, що в 1/8 фіналу може брати участь 12 учасників, у 1/4 фіналу — 10 команд, у 1/2 фіналу — 6 команд, фінал — 2 учасники.
   Організатор проекту залишає за собою право змінювати кількість команд-учасників на кожному етапі проекту. Командою-учасником, що перемогла в проекті, вважається команда-учасник, що отримала найвищі оцінки журі у фіналі проекту.

Все буде Україна