«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

10 фраз, які ми повинні говорити собі якомога частіше

Не чекайте, поки це вам скажуть інші. Все у ваших руках і те, що ви самі будете собі це говорити, ніяк не знецінить цих слів, а навіть навпаки – додасть вам впевненості в собі.

1. Молодець

Ми повинні образно плескати себе по спині за те, що ми намагаємося зробити щодня, за те, ким намагаємося стати. Навіть якщо у нас не все виходить, принаймні ми стараємося і повинні давати собі час від часу поблажку.

2. Без перешкод на дорозі не обійтися – це нормально

Ми усі будемо зустрічатися з труднощами, але саме так ми і вчимося, як їздити і які дороги треба об’їжджати. Ніщо ніколи не буде так, як ми хочемо, але це не означає, що ми рухаємося в неправильному напрямку. Хоча іноді дійсно треба повернути, щоб знайти кращий шлях.

3. Життя – не перегони

Ми не можемо постійно конкурувати з усіма, немов на перегонах і нам треба першими прийти до фінішу. Ми просто повинні бігти так швидко, як можемо або так повільно, як можемо, якщо тільки продовжуємо дивитися вперед і рухатися вперед. Ми не повинні думати про перемогу, тому що життя – це процес.

4. Бійся, але все одно роби

Якби ми припинили все робити, тому що нам страшно, ми б мало чого добилися. Страх – це частина нашого життя і єдиний спосіб здолати його – це просто йти далі і робити те, що лякає нас, особливо, якщо це наблизить нас до того життя, яке ми хочемо.

5. Деяким людям не судилося залишитися в твоєму житті

Ми зустрічатимемо безліч людей, які не залишатимуться в нашому житті, як би сильно ми цього не хотіли. Замість того, щоб намагатися зрозуміти, чому вони не можуть залишитися, прийміть це – таке життя. Може, Всесвіт хоче замінити цих людей на когось кращого, а може, вам треба навчитися бути самому деякий час.

6. Глибина твоєї любові сьогодні дорівнює глибині твоєї рани завтра

Перш ніж безтурботно віддавати свої серця людям і викладатися для них, нам треба зрозуміти, чи дійсно вони вартують того болю і страждань, які можуть прийти разом з любов’ю до них.

7. Ми не можемо вирішити усіх проблем, але ми можемо змінити своє ставлення до них

Ми не можемо контролювати всього, що з нами відбувається. Але ми можемо контролювати свою реакцію на те, що відбувається з нами. Якщо ми зможемо керувати своїми емоціями, ми зможемо краще справлятися з певними труднощами і нам стане трохи легше жити.

8. Не погоджуйся на менше

Не залишайтеся на роботі, яку ви ненавидите, не одружуєтеся і не виходьте заміж за тих, кого не любите, не залишайтеся друзями з людьми, які принижують вас. Життя може бути хорошим, якщо ми вирішимо не погоджуватися на те, що заважає нашому щастю.

9. Час лікує все

І наш біль врешті-решт зникне, наші помилки пробачать, наші серця зцілятися, наш розум знайде спокій.

10. Ми не самотні

Ми ніколи не залишаємося самотніми у своїй битві, ми не самотні у своєму житті. Ми завжди знайдемо людей, які хочуть бути поруч, підтримувати нас і щиро любити. Іноді нам здається, що ми одинокі, але це просто ігри нашого розуму, який намагається змусити нас повірити, що життя складніше, ніж воно є насправді.

Джерело

Все буде Україна