«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

16 причин, чому потрібно негайно заборонити манікюр

Зараз практично кожна дівчина робить манікюр в салонах. Однак, все частіше ми чуємо звідти страхітливі історії. Ось кілька вагомих причин, за якими потрібно перестати робити манікюр у салонах.

1. Завжди існує ризик підхопити грибкову інфекцію.

Ми впевнені в тому, що манікюрниці у вашому салоні – неперевершені майстри. Вони ретельно дезінфікують інструменти між кожним сеансом. Однак, грибок досить чіпкий. Він може ховатися де завгодно: на пензликах, на приладах і т. д. Ортопед з Теннессі Роберт Спалдінг, який написав книжку під назвою «Смерть з-за педикюру», каже, що до 75 відсотків салонів не дотримуються протоколів з дезінфекції. Якщо це правда, то це вже вагома причина ніколи не приходити в салон.

2. Інструменти можуть назавжди пошкодити ваше нігтьове ложе.

Найгірша частина (в основному) розслаблювального манікюру – це коли обрізають ваші кутикули без дозволу. Якщо інструмент заходить занадто далеко, він може пошкодити живу шкіру. Цей процес повинен бути м’яким і акуратним. В ідеалі, ваш майстер повинен просто акуратно просунути кутикулу спеціальною паличкою.

3. Гель-лак може підвищити ризик виникнення раку шкіри і навіть викликати передчасне старіння.

Гель-лак на нігтях виглядає просто чудово. Нігті стають значно міцніші, не ламаються, а сам лак швидко висихає під ультрафіолетовою лампою. Але, на жаль, такі УФ-лампи можуть завдати шкоди шкірі на клітинному рівні. Дерматолог Кріс Едіган каже, що «доза УФ-променів, яку ви отримуєте під час манікюру, мала, але інтенсивна … З часом цей вплив може привести до пошкодження шкіри».

4. Декорування – це мистецтво, але не кожен майстер його освоїв.

Майстри манікюру вчаться працювати швидко. Але, якщо вони обходяться досить грубо з вашими нігтями, це може викликати проблеми: тріщини, лущення шкіри, ламкість нігтів. Переконайтеся, що ваш майстер підпилює нігті хорошою пилкою і в правильному напрямку.

5. Регулярний манікюр може послабити ваші нігті.

Ультрафіолетові лампи – це не єдиний недолік такого манікюру. Єдиний спосіб зняти шар гель-лаку – це з допомогою каустичного ацетонового видалення. З часом це може послабити нігті. Ацетон висушує кератин, а сухий кератин лущиться, стає крихким. В кінцевому підсумку ламається ніготь.

6. Якщо ваш майстер пропустить базову основу манікюру, то на ваших нігтях можуть з’явитися плями.

Базове покриття дуже важливе. Воно захищає нігті від потужних барвників в лаці. Якщо ви все ж таки вирішите піти в салон, попросіть подвійний шар базового лаку. Якщо ваш майстер пропустить цей крок – змініть салон.

7. Засіб для зняття лаку може зробити ваші нігті грубими і шорсткими.

Ми вже встановили, що ацетон і кератин не ладнають один з одним. При багаторазовому використанні засобу для зняття лаку може руйнуватися верхній шар ваших нігтів. В кінцевому підсумку це призводить до того, що поверхня нігтів стає грубою і шорсткою. Тільки через довгий час нігті повернуться в колишній стан. Будьте обережні при використанні ацетону.

8. Потрібно багато зусиль для належної дезінфекції інструментів.

Ваші майстри можуть витягнути інструменти з фантастичного приладу для дезінфекції, але цього мало для того, щоб повністю вбити мікроби. Террі Сілаччі, майстер манікюру в Sephora каже, що ці УФ-промені ефективні (тільки) в поєднанні з належним очищенням від бруду і сміття, а також з дезинфікувальним засобом».

9. У вас може з’явитися алергія, про яку ви ніколи не знали.

Алергія – це рідкісне явище, але цілком реальне. Зрештою, майстри манікюру використовують безліч засобів з різним хімічним складом. Якщо у вас алергія на якийсь із засобів (акрил, ацетон та інше), ви наробите собі проблем. Навіть найкращий манікюр цього не вартий.

10. Манікюр може коштувати досить дорого.

Всі знають, що в різних салонах послуга буде коштувати по-різному. Більше того, якщо це стандартний манікюр, то він буде коштувати набагато дешевше. Але, якщо вам потрібно привести в порядок нігті до якогось супер-свята, тоді готуйтеся до того, що вартість послуги буде немаленькою. Порада: ви можете заощадити, якщо навчитеся робити манікюр самостійно.

11. Не можна робити манікюр один за іншим, потрібно дати нігтям час відпочити.

Дерматолог Едіган радить своїм клієнтам, щоб вони відпочили з місяць. Ця перерва дозволить їх нігтям відновитися. Необхідно ретельно планувати походи в салон. Якщо у наступному місяці ви плануєте піти на весілля до подруги, значить весь цей місяць дозвольте вашим нігтям відпочити.

12. Деякі лаки для нігтів містять токсичне тріо» хімічних речовин.

Запитайте у вашого майстра, чи є в його засобах дибутилфталат, толуол або формальдегід. Або просто запитайте про «токсичне тріо». Цей термін існує вже деякий час і більшість професіоналів в області краси будуть знайомі з ним. Всі ці хімічні речовини можуть викликати астму, вроджені дефекти і навіть рак, тому краще не зв’язуватися з ними.

13. Спрощений вигляд повертається в моду.

Останні кілька років майстри розробляли різні ідеї для манікюру. Однак, у журналі Glamour було сказано, що “кращі кольори фарб для нігтів – монохроматичні”. Це означає, що тепер не потрібно вигадувати витончені варіанти манікюру. Привіт, монохром і простота

! 14. Здорові нігті – новий французький манікюр.

Ви знаєте, що красиво виглядає на нігтях? Нігті. В даний час багато жінок віддають перевагу природному вигляду. Досить просто гарно підпиляти нігті і правильно доглядати за нігтьовою пластиною. Замість того, щоб попрямувати в манікюрний салон, чому б не пошукати поживну олію для кутикули? Вона здатна зберегти ваші нігті здоровими, а також пом’якшити кутикулу.

15. Занадто яскравий колір лаку на нігтях може приховувати інфекцію.

Проблема в тому, що маючи занадто яскравий манікюр, ви не зможете вчасно помітити зараження інфекцією. Зазвичай, під нігтем починається знебарвлення. Але оскільки ваш ніготь покритий яскравим лаком, ви не помітите цього вчасно. А вже тоді доведеться зрізати весь ніготь. Грибкова інфекція може рости, тому чим раніше ви це помітите, тим простіше вилікувати ніготь.

16. Набагато цікавіше зробити манікюр вдома самостійно!

А ще краще, попросіть подругу зробити це. Якщо ви турбуєтеся про те, що лаком розмалюєте не тільки нігтьову пластину, але і шкіру навколо, то просто змастіть шкіру олією. Лак прилипне до олії, а після того, як ніготь висохне, тканиною можете стерти зайві мазки на шкірі. Будьте обережні з манікюром в салонах! Це досить небезпечна краса!

Джерело

Все буде Україна