«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

28 січня – 3 лютого 2018 року – Особливий Спадаючий Місяць. Ось що кожному потрібно зробити в цей час! Передбачення для всіх знаків Зодіку! Не пропустіть важливі дні!

З 28 січня по 3 лютого 2019 року – спадаючий Місяць. Це сприятливий час для завершення справ, підведення підсумків і підготовки різного роду звітів. Починайте цикл по зниженню ваги, позбавляйтеся від шкідливих звичок, прощайтеся з відносинами, які вже давно вичерпали свій потенціал і стали набридливими. Ви маєте дуже гарний шанс. В останній день тижня добре зробити епіляцію і провести процедури з очищення шкіри обличчя і всього тiла. Сходіть у сауну, відвідайте басейн, знайдіть час на себе.

Овен

Енергії мало, ваш емоційно-психічний стан теж не на вищому рівні. Тому не плануйте важливих і великих справ. Займайтеся звичною роботою, що не вимагає серйозних зусиль. А ще краще взяти на цей час відпустку або хоча б на пару днів змінити обстановку. Тепер на роботі ви все одно не можете показати себе у всій красі. У стосунках із коханою людиною також зберігайте спокій. Навіть якщо виникнуть конфліктні ситуації, пам’ятайте, що мовчання – це золото.

Телець

Читайте також: Особлива Молитва Матері за Дітей, яку потрібно читати, коли ви відчуваєте сильну тривогу за дитину або хочете підтримати у важливій справі

Зверніть увагу на фінансові справи. Можливо, доведеться переглянути сімейний бюджет і значно скоротити витрати на розваги та задоволення. Кілька згустяться хмари і на роботі – постарайтеся не спізнюватися, що не ухилятися від своїх прямих обов’язків. Як би добре ви не виконували всі завдання, варто бути ще й пунктуальними і часом тримати язик за зубами. Із рідними все буде добре, у сім’ї пануватиме мир та гармонія.

Близнюки

Прийшов час, щоб добре заробити. Але від нових привабливих пропозицій, які можуть надійти в даний період, краще відмовитися. До того ж грошова удача очікується у всьому тому, що досконально вивчено. Якщо щось піде не так, не здавайтеся. Всі ваші зусилля окупляться. Гроші прийдуть до вас несподівано, але ви на них заслужили чесною працею і самовідданістю. У стосунках із партнером не будьте надто прискіпливими. Можливі конфлікти. Добре, що ви швидко остиваєте, але не будьте ще й настільки запальними.

Рaк

Приведіть себе в бойову професійну форму. Попереду багато ділових зустрічей, які позитивно позначаться на кар’єрних справах. Будьте вимогливі і до себе, і до інших, не сумнівайтеся в своїй правоті, в будь-якій ситуації дійте рішуче, але в рамках закону. Тиждень буде дуже позитивним у фінансовому плані. До вас так і стікатимуться кошти. Але не витрачайте всі одразу, трохи відкладіть, бо на вас чекають серйозні покупки. У колі родини пануватиме повна ідилія. Вихідні проведіть із близькими на природі. Свіже повітря зміцнить нервову систему і допоможе розслабитись після напруженого тижня.

Лев

Звичний розпорядок життя можуть порушити непередбачені обставини, пов’язані з далекими родичами. До вас можуть приїхати гості, на яких ви зовсім не чекали. Доведеться змиритися і трохи їм потерпіти. Крім цього, потрібна буде гранична обережність при використанні електричних приладів і керування транспортним засобом. Від ваших необачних дій можуть постраждати інші.

Діва

Ви ризикуєте потрапити в полон чуттєвих і любовних переживань. Прихильники ходитимуть за вами, як тінь. Це приємно, але досить для вас не очікувано. Тримайте себе в руках і постарайтеся не втрачати голову. Вона вам знадобиться для роботи, якої очікується багато, і зробити її ніхто крім вас не зможе. Тому не розслабляйтеся, мобілізуйте всі сили і налаштовуйтесь на діловий лад.

Терези

Енергії у вас буде достатньо, настрій буде прекрасний і фізичне самопочуття теж. І все ж залишайтеся трохи обережнішими в словах, думках і вчинках. А щоб не переоцінити свої сили і можливості, заздалегідь і чітко продумувати план дій у всьому. На роботі вам таланитиме. Партнери йтимуть на зустріч, усі операції, пов’язані з грошима, принесуть дивіденди. Знайдіть час нагадати про себе давнім друзям. Із коханою людиною менше сперечайтесь, вона може мати зовсім іншу думку на речі.

Скорпіон

Найбільше вас будуть займати гроші і любов. Причому і в одному, і в іншому може невимовно повезти. Для цього потрібно виконати лише дві умови: включити режим суворої економії і дозволити навколишнім людям бути самими собою. Нікого не критикуйте і не судіть суворо інших. Пам’ятайте також про відпочинок, бо робота робою, а організм потребує розслаблення. Дуже корисними будуть косметичні процедури, походи в сауну, в басейн, або походи в гори.

Стрілець

Прислухайтеся до свого самопочуття. При перших ознаках застуди або будь-якого іншого нездужання приймайте термінових заходів. Поділіться частиною домашніх обов’язків з близькими людьми, не старайтеся в роботі – є ризик перевтоми, що негативно позначиться на здоров’ї. Про гроші на цьому тижні також не думайте. Заощадження у вас є, а всіх на світі і так заробити не зможете. Отже, просто розслабтеся і намагайтеся насолоджуватися життям.

Козеріг

Починати будь-які серйозні справи можна не раніше 1 лютого. А до цього часу утримайтеся від активної діяльності, по можливості обмежте контакти і постарайтеся ні з ким не конфліктувати. Добре б ще трохи знизити планку вимог до ділових партнерів і колег. Всі робити так, як подобається вам, не можуть і це нікому не потрібно. Займіться собою, якщо є можливість, поїдьте кудись на кілька днів відпочити. Побудьте самі і займіться наведенням порядку з думками.

Водолій

Залишитися осторонь від робочих проблем. Як би не складалися обставини, твердо відстоюйте свою позицію і не нехтуйте власними інтересами. На початку лютого стежте за витратами, але не купуйте товари зі знижкою, вони можуть виявитися не настільки якісними, як ви думаєте. Присвятіть більше часу контакту з природою і власному здоров’ю. Це можуть бути очищаючі та косметичні процедури, але не активне заняття спортом. Із фізичними навантаженнями зачекайте, ще не час.

Риби

Всіма правдами і, неправдами старайтеся уникати конфліктів і суперечок, з чим би вони не були пов’язані. Ймовірно, вам доведеться зіткнутися з невдоволенням колег і вислухати ряд серйозних претензій від керівництва. Виправдовуватися або заперечувати немає сенсу. Незабаром все з’ясується і справедливість таки восторжествує. У стосунках з близькими все буде добре. Можливі також нові знайомства та любовні флірти.

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна