«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

5 причин не бити дітей по попі

Взагалі, бити дитину - погано. Але попа, іноді здається, не таким уже й вразливим місцем і деякі батьки якщо і шльопають, так вже по ній. Деякі звинувачують себе, інші - виправдовуються ... Для всіх - 5 причин не бити дитину по попі.

1. Заподіювати біль - погано. Це факт. Заподіювати біль дуже близькій і залежній людині - недобре подвійно. Часті фізичні покарання призводять до того, що дитина починає сприймати думку: "Хто сильніший фізично, той і правий" - як істину, а це серйозно зашкодить її психіці і спотворить картину світу.

2. Вдаривши дитину по попі - ви розписуєтесь у власному безсиллі, слабкості, несерйозності. Емоційні випади подібного роду - ознака незрілості особистості. Корисно це тим, що вам доведеться задуматися, як міняти себе і як рости. Головне, почати працювати над собою.

3. Є дані, що часті покарання у вигляді прочуханки, ляпасів по попі призводить до порушень сексуальної орієнтації та інших сексуальних порушень.

4. Дитина, яку шльопають, рано чи пізно засумнівається в любові батьків, а, може, навпаки, буде в цьому бачити справжній прояв любові, і провокувати батьків на нові покарання. Як це відіб'ється на майбутньому житті, можна тільки уявити ...

5. Лупцювання рідко коли ефективні. Страх отримати прочуханку - це тільки страх загнаної тварини. Якщо цей образ застосуємо до дитини ... Але просто такі покарання, як правило, мало що змінюють в майбутньому. Малюкові властиво поводитися як ... малюк. Частина конфліктів, які вас виводять з себе - тільки для вас конфлікти, а для дитини - гра, пізнання світу, особливість поведінки ...

Що робити, якщо ляпас трапився?

Порозумітися (вчинок вивів з себе, ви не стрималися, ненависті до малюка немає, а лише ваше роздратування на дію, вчинок), вибачитися (що не стрималися), знайти компроміс у вирішенні конфлікту.

Джерело

Все буде Україна