«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

6 ранкових звичок, що призводять до ожиріння

Не секрет, що дотримання збалансованої дієти, регулярні тренування і фізичні вправи є найефективнішими способами боротьби із зайвою вагою.

Незважаючи на це, деякі люди ніколи не досягають бажаного результату. З часом їхня впевненість падає, оскільки вони бачать, що всі зусилля марні. Крім того, щоб перейняти корисні щоденні звички, важливо виправити ранкові ритуали.

Вони можуть здатися безпечними, але насправді не дають скинути зайву вагу. Хоча їх не легко помітити, вони заважають вашій нормальній метаболічній активності. Вони також не дають вам витрачати оптимальну кількість енергії протягом дня. Тому дуже важливо навчитися розпізнавати ці звички і робити все можливе, аби вони не стали частиною вашого щоденного життя. Знаємо, що більшість і не здогадується про них, тому хочемо розповісти про це детально.

1. Занадто довго спати

Менше ніж сім годин сну сприяє набору ваги. Але так само і занадто довгий сон також не є кращим варіантом. Дослідження, проведені у 2014 році, показали, що сон понад 10 годин є причиною підвищення індексу маси тіла. Занадто довгий сон також підвищує рівень кортизолу. Цей гормон спричиняє стресовий стан, а також призводить до переїдання. Експерти радять спати від 7 до 8 годин щоночі, якщо хочемо мати найякісніший сон.

2. Недостатня доза сонячного світла

Здається, що цей чинник не може мати нічого спільного із набором ваги, але насправді сонячне проміння покращує метаболізм рано-вранці. Дослідження показало, що ультрафіолетові промені вранці є корисними. Вони дають тілу енергію, запускаючи метаболізм. 20-30 хвилин на сонці вранці, позитивно позначаться на індексі маси тіла.

3. Непоживний сніданок

Одна із звичок, що може найбільше впливати на збільшення ваги – це сніданок, що не включає поживні речовини. Сніданок – це найважливіший прийом їжі протягом дня. Деякі люди ігнорують цей факт, але надзвичайно важливо насичувати тіло енергією, яка потрібна для щоденної життєдіяльності.
Сніданок має містити від 500 до 600 калорій, що розподіляються таким чином:
Вуглеводи
Білок
Антиоксиданти
Корисні жири
Вітаміни
Мінерали

4. Не їсти сніданок відразу після сну

Довге очікування перед прийомом сніданку може також вплинути на набір ваги. Тіло потребує енергію для активізації усіх функцій організму. Протягом ночі організм використовує запаси. Крім того, шлунок є порожнім, у результаті чого посилюється утворення кислоти. Це може спричинити запалення та появу симптомів гастриту. Тому дуже хороша ідея – снідати протягом першої години після сну. За можливості треба випити корисний напій, приміром, чай або теплу воду з лимоном.

5. Багато справ у поспіху

Дуже багато різних справ, які ви починаєте вирішувати, щойно прокинувшись, дають відчуття того, що час є обмеженим. Тоді починаєте все робити поспіхом. Хоча такий стиль життя дозволяє все робити вчасно, подібна регулярна діяльність підвищує рівень тривоги. Це у свою чергу випливає у зайву вагу. Прокидайтесь за 20-30 хвилин раніше – і встигнете все зробити.

6. Споживання продуктів швидкого приготування

Перекуси в першій половині дня – це чудовий спосіб боротьби з голодом, що виникає після того, як ви спалили декілька калорій. Проблема у тому, що більшість людей вибирає комерційні оброблені продукти. Вони можуть бути дуже смачними, але містять багато калорій та інших шкідливих речовин. Замість того, щоб контролювати голод, вони фактично його приховують. Це посилює бажання з’їсти більше. Після споживання таких продуктів, ви відчуваєте ситість протягом декількох хвилин, але завдяки вмісту цукру та жиру дуже скоро відчуття голоду з’явиться знову.

Тому найкраще робити вибір на користь таких альтернатив:
Жменя горіхів
Фрукти
Чашка чаю або смузі
Порція звичайного йогурту

Як бачите, існують щоденні звички, що призводять до ожиріння. Намагайтесь їх уникати від сьогодні і обрати корисні варіанти як для тіла, так і для здоров’я в цілому.

Джерело

Все буде Україна