«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

6 способів застосування магнезії, про які потрібно було знати ще вчора!

Магнезія, або англійська сіль, – незамінний препарат, який користується величезним попитом у медичній сфері. Багато людей знайомі з цією речовиною не з чуток, оскільки магнезія є прекрасним заспокійливим, протисудомним і спазмолітичним препаратом. Але сьогодні ми поговоримо про інші властивості магнезії, які допоможуть використовувати її щодня на благо нашому організму.

Для волосся

Щоб зміцнити волосся і трохи підживити його, досить змішати столову ложку сульфату магнію з такою ж кількістю кондиционера для волосся. Після ретельного миття голови нанесіть суміш по всій довжині волосся і залиште на 5 хвилин. Після такої живильної процедури слід змити засіб теплою водою. Людям, які страждають від випадіння волосся, магнезія допоможе позбутися від цієї проблеми.

Для обличчя і тіла

За допомогою сульфату магнію можна легко приготувати дієвий скраб для обличчя. Досить змішати невелику кількість зволожуючого крему і такої ж кількості англійської солі. Потім слід нанести засіб на зволожене обличчя і залишити діяти протягом 3 хвилин. В кінці процедури змийте засіб теплою води. Також подібний скраб можна приготувати для всього тіла. Необхідно змішати в рівних пропорціях будь-який зволожуючий крем і таку ж кількість англійської солі. Отриману суміш нанесіть на тіло і залиште діяти на 3-5 хвилин. В кінці процедура змийте засіб теплою води.

Для хорошої роботи серцево-судинної системи

Ванни з додаванням невеликої кількості сульфату магнію допомагають зняти м’язовий біль, знижують високий артеріальний тиск, а також є відмінною профілактикою такого захворювання, як тромбоз. Щоб приготувати лікувальну ванну, досить додати у воду 2 склянки англійської солі.

Як засіб для схуднення

У боротьбі із зайвою вагою допоможе обгортання з англійською сіллю. Для цього необхідно змішати 1/4 склянки води і 1 столову ложку сульфату магнію. Суміш потрібно помістити на невеликий відріз бавовняної тканини, потім обернути її навколо живота або стегон і закріпити за допомогою харчової плівки. Процедура повинна тривати 20-25 хвилин. Курс обгортань для схуднення – 10 днів.

Як лікувальний компрес

Сульфат магнію також використовують в компресії при ударах, розтягненнях, сильному м’язовому болю і укусах комах. Для цього необхідно в 1 склянку гарячої води додати таку ж кількість англійської солі. Цю суміш слід використовувати для лікувального компресу.

Як протигрибковий засіб

Ванночки з невеликою кількістю сульфату магнію допоможуть позбутися від мікозу стоп і нігтів. Для цього слід з’єднати в невеликій мисці 2 літри гарячої води і 100 грамів сульфату магнію. Тримати ноги у воді потрібно не менше 15 хвилин. Мінімальний курс лікувальних ванн – 10 процедур. Наступного разу, коли відвідаєте аптеку, не забудьте купити баночку англійської солі. Тепер ви точно знаєте, як застосовувати її для здоров’я і краси.

Джерело

Все буде Україна