«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

7 подарунків, які приносять біду: ніколи і нікому не даруйте і не приймайте це

Давно відомо, що подарунки можуть нести в собі не тільки радість, а й негативну енергію. Існує як мінімум 7 подарунків, які не можна приймати, щоб не накликати на себе біди і хвороби.

Що не можна дарувати і приймати в дар

Погана прикмета – дарувати годинник: вважається, що такий подарунок може виявитися передвісником розлуки.
Жовті квіти, подаровані жінці, також подаються як звістка про швидке розставання.
Отриманий в подарунок ніж може «розрізати» вашу долю. Для того, щоб цього не сталося, необхідно «оплатити» подарований предмет монетою.
Блюдця і тарілки не можна дарувати подругам або сестрам. Разом з посудом ви можете, самі того не бажаючи, віддати свої проблеми та хвороби.
Великі вази необхідно дарувати і приймати в дар вкрай обережно: такий подарунок може забрати здоров’я і зіпсувати плани на майбутнє.
Будь-який гаманець, сумку або рюкзак необхідно дарувати з невеликою сумою грошей всередині. В іншому випадку грошовий потік може перейти до дарувальника.

Які подарунки приносять щастя і благополуччя

Вважається, що на весілля молодятам обов’язково потрібно піднести мішечок із зерном. Зроблений з любов’ю і хорошими побажаннями, він може стати найсильнішим оберегом сімейного щастя.
Воскові і парафінові красиві свічки здатні стати оберегом і розпалити вогонь любові в будинку тих, хто отримав їх в подарунок.
Квіти в горщиках, подаровані від душі, приносять в домівку мир та лад.
Якщо чоловікові подобається жінка, то подарований їй гребінець може викликати у відповідь сильні почуття. Якщо ж жінка бажає викликати любов чоловіка, то їй слід зв’язати і подарувати йому шарф.
За повір’ям, нове взуття, подароване близькій людині перед далекою дорогою, здатне допомогти йому повернутися додому цілим і неушкодженим.
Глиняний посуд, вручений на новосілля, залучає в будинок багатство і служить захистом від сварок і негативу.
Кухонний рушник, подарований незаміжній дівчині «сімейною» подругою, здатен привернути в долю дівчини гідного чоловіка.

Джерело

Все буде Україна