«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Алкоголь, відеоігри та подарунки: названі часті причини відмови від сексу в шлюбну ніч

Більшість пар очікують, що їх весільна ніч буде романтичною і пристрасною, проте все частіше виникають ситуації, коли пари після весілля займаються абсолютно сторонніми справами, нехтуючи увагою один одного.

Група наречених з Великобританії, які не зуміли насолодитися інтимом з коханою людиною під час першої шлюбної ночі, провели цікавий експеримент, в ході якого з'ясували причини, за яких молодята часто відмовляються від сексу, пише Daily Mail.

Для цього вони використовували додаток Whisper, щоб показати, що очікування не завжди відповідають дійсносність. Використовуючи анонімність програми, новоспечені дружини не шкодували ніяких подробиць про свої невдалі шлюбні ночі.

Найбільш частою і очевидною причиною є втома: багато пар засинали відразу після закінчення банкету.

Вельми звична ситуація, над якою сміються майже всі молодята: десятки пар провели вечір, відкриваючи подарунки або доїдаючи смакоту з весільного столу, замість занять сексом.

Багато жінок зізнавалися - чоловіки настільки сильно нервували, що просто не змогли перейти до інтиму, або процес переривався в самий невідповідний момент.

Кілька дівчат поділилися, що їх новоспечені пари навіть примудрилися провести ніч після весілля в тюремній камері. Також поширеною причиною є алкоголь, а точніше зловживання ним. Часті випадки, коли хтось із пари не розрахував своїх сил і заснув ще до закінчення торжества.

Також жінки масово розповідали про отруєння спиртними напоями.

Заміжні жінки поділились, що їх шлюбна ніч пішла зовсім по-іншому, ніж очікувалося, оскільки вони посварилися зі своїми половинками через побутові теми. Більшість з них у майбутньому зі сміхом згадували такі ситуації.

Кілька наречених поділилися історіями, що провели вечір після весілля на самоті, поки їхні чоловіки грали у відеоігри. Крім цього, одна дівчина розповіла, що була настільки змучена подіями дня, що втратила свідомість прямо під час прелюдії.

Як повідомляв "Обозреватель", американські медики з'ясували, що сексуальні втіхи не тільки позитивно впливають на фізичне здоров'я людей, але й буквально роблять їх розумнішими.

Все буде Україна