«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чоловік врятував життя незнайомки, а через кілька років закохався в неї. Їх історія нагадує чарівну казку

Дівчина потрапила у сильну аварію, її врятувала кров донора

Лінь Сяофень – жителька тайванського міста Сіньчжу. У 2008 році вона потрапила в страшну автомобільну аварію. Для порятунку її життя знадобилося переливання п'яти літрів крові, а також тромбоцитний концентрат. На щастя, дівчина вижила.


Але лікарям довелося повідомити їй погану новину. У пацієнтки розвинулася коагулопатія – порушення згортання крові. Час від часу доведеться робити нові переливання крові. Через 3 роки після аварії Лінь знову потрапила в лікарню. На цей раз її життя могла врятувати лише кров донора.

У 2017 році Сяофэнь переїхала в інше місто. Тут вона познайомилася з хорошим хлопцем на ім'я Лянь Чжичен. Виявилося, що він регулярно здає кров. Молоді люди сподобалися один одному, між ними пролетіла іскра, і вони почали зустрічатися. Закохані зазначили, що відчувають особливий зв'язок. У них було відчуття, що вони знають один одного вже дуже давно.


Якось вони розмовляли, і Лінь розповіла про аварію і про свої проблеми зі здоров'ям. Її молодий чоловік сказав, що як раз здавав кров приблизно в той час, коли вона потрапила в лікарню. Він пожартував, що це він врятував її життя. Адже це цілком може бути правдою. Лянь вирішив це перевірити.

Він пішов в лікарню і по своєму докторському посвідченню перевірив, кому дісталася його кров, яку він здав. Неймовірно, але її дійсно перелили його нинішній дівчині. Виходить, що він врятував її життя ще до знайомства. І якби він тоді не став донором, все могло б бути зовсім інакше.

Пара дуже здивувалася. Лянь закликав усіх здавати кров.

"Завдяки цьому у вас з'явиться шанс врятувати життя вашої майбутньої другої половинки".


Пише - Знай

Все буде Україна