«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Чоловік знайшов на вулиці кошеня і прихистив його. А виявилося, що це зовсім не кошеня

Він і не підозрював, що це зовсім не кішка.

Житель штату Міннесота почув як десь поруч з його машиною нявчить кошеня. Він почав шукати поблизу і знайшов смугастого кошеня біля заднього колеса, інформує Ukr.Media.

Чоловік виявився дуже добрим, він зрозумів, що на вулиці поруч з машинами кошеняті загрожує велика небезпека і вирішив допомогти. Він взяв його і відвіз до себе додому. Тоді він і не підозрював, що це зовсім не кішка, він вирішив залишити кошеня у себе.

«Трохи пізніше у нього все-таки виникли підозри, що це не кішка, а якась інше тварина», - розповідає Темв Вогель, директор центру з порятунку та реабілітації диких тварин штату Міннесота, - Він почав дзвонити в різні організації, просячи допомоги і консультації і незабаром натрапив на нас, а потім приїхав і передав нам кошеня».

Так, це виявився рись.

«Ми не знаємо, що там сталося, але матері-рисі в цьому районі ніхто не бачив. У нас є лише припущення, що мати перетаскувала своє потомство, але її щось сполохало (може бути автомобілі) і один кошеня загубився. І потім мати не змогла або не захотіла за ним повертатися».

Як правило в таких випадках, співробітники центру намагаються якомога швидше повернути знайденого дитинча на те місце, де його знайшли. Так як є велика ймовірність, що там його буде шукати його мати.

«Якщо ви побачили десь дику тварину чи її дитинча, якщо йому на вигляд не потрібна медична допомога, то не підходите до нього, не торкайтеся його та не намагайтеся годувати. Лише якщо ви і наступного дня знайшли його у тому ж місці, тоді вам треба зв'язатися з організаціями, що допомагає диким тваринам», - розповідає директор центру з порятунку та реабілітації диких тварин.

Все буде Україна