«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Девять способів швидко позбутися негативу

Вчені стверджують, що життя кожного з нас має позитивні та негативні моменти. Останні часто стають причиною стресу, а в подальшому можуть переростати в депресію. Щоб позбутися небажаних наслідків, варто дотримуватися простих правил.

Фахівці радять під час стресової ситуації спробувати перенести думки на щось інше та робити глибокі вдохи, щоб розслабити тіло та нормалізувати тиск. Сміх допоможе знизити гормони “кортизол” та “адреналін”, які активізуються під час стресу. Читання книжок може відволікти від проблем.

Важливо забути про завищені вимоги до себе. Можна скласти список справ на день і викреслити з нього все зайве, не надто важливе. Рекомендують відмовитися від вживання алкогольних напоїв та збільшити фізичну активність, під час якої виділяється гормон щастя “ендорфін”. Корисно балувати себе шоколадом, який здатен піднімати настрій. Не менш важливо вести облік сімейного бюджету, щоб фінансове питання не нагнітало. А головне не потрібно забувати про повноцінний сон, що відповідає за повноцінний сон.

Лікарі назвали одні з найголовніших і явних ознак стресу. Стрес визначається як стан психічного або емоційного напруження, яке викликане несприятливими обставинами.

Додамо, що стреси трапляються у житті кожного. Однак, дехто з ними справляється з легкістю, а інші отримують затяжну депресію. В результаті навіть незначний шум сусідів викликає нервовість і обурення.

Все буде Україна