«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Дізнайся значення родимок на тілі

Кожна родимка на тілі означає щось своє й може розповісти про майбутнє.

На нашому тілі зовсім неспроста є родимки. Кожна з них щось означає, і якщо правильно "прочитати" цю своєрідну записку від Бога, можна багато чого довідатися про себе, свій характер, минуле та сьогодення.

Родимка на грудях: праворуч – означає метання з однієї крайності в іншу, від злетів до падінь, і навпаки. Родимка зліва на грудях – ознака великодушного й трохи легковажного характеру. У стародавні часи родимки на грудях вважалися небезпечними знаками долі, особливо для жінок. Вважалося, що родимка на грудях пророчить жінці нещасливе кохання й сердечну драму.

У чоловіка родимка на грудях – ознака того, що він здатний на всепоглинаюче кохання й вірність. Родимка на грудях – це таємничий знак Місяця, символ великої любові до всіх людей, знак того, що кожен може розраховувати на прощення й очищення за допомогою людини з цим знаком. Родимки у чоловіка під сосками – ознака того, що йому не можна вірити, він здатний на зраду коханої й друга.

Родимки на плечах – знак удачі, хоча і досить важкого життя. А от родимка на лівому плечі – ознака фінансових труднощів. Люди з родимками на плечах – сильні особистості, але їм постійно не вистачає рішучості зробити те, що іншим вдається з легкістю. Їм, наприклад, складно взяти й піти за оголошенням на роботу в солідну фірму. Узагалі, родимки на плечах дуже важливі в нашому житті, і означають вони проблеми, невирішені в минулих життях.

Родимки на руках – ознака хорошої кар'єри, щастя й багатства. Вони означають, що в тебе є дар, який принесе успіх і щастя. Люди з родимками на внутрішній стороні зап'ястя дуже вразливі.

Родимки на передпліччі видають добрий, поступливий, вразливий характер. Родимка на правому зап'ясті у жінки говорить про те, що вона вміло користується своєю видимою незахищеністю, тому чоловіки готові носити її на руках. Родимки на зовнішній стороні передпліччя бувають у жінок, які дають своїм коханим максимум комфорту.

Родимки на руках у чоловіків – ознака оптимістичного характеру, вони здатні заробляти гроші й дуже самостійні. Саме дві родимки на правій руці – знак вірності.

Людям із родимками на ліктях іноді доводиться дуже важко, адже їм дуже складно домовлятися. При цьому вони обожнюють викривати чужі обмани.

Родимки на зовнішньому боці пальців пророкують розчарування в особистому житті, розлучення і болісні розриви стосунків. Цю родимку при вступі в шлюб потрібно прикрити кільцем і постаратися ніколи його не знімати. Родимку не можна нікому показувати, щоб врятувати шлюб, тому холостим рекомендується закривати родимку перснем, щоб не залишитися самотнім. Люди з родимками на пальцях – зазвичай вправні фокусники й умільці.

Родимка на талії обіцяє багато дітей, причому чим вона більша, тим більшою буде сім'я. Люди з родимками на животі можуть стати рабами своїх пристрастей. Вони повністю залежать від своїх бажань. Це проявляється в непомірності в їжі, плотських насолодах, зловживанні алкоголем. Родимка на животі зліва буває у людей, які постійно змінюють сексуальних партнерів та дуже перебірливі в їжі та напоях.

Родимки на спині – ознака відкритої й чесної людини, схильної дещо побурчати. Родимки на спині в області ребер справа означають нерішучість і нетактовність, а зліва – ці ж якості, але разом із почуттям гумору.

Люди з родимками на сідницях схильні до неробства й поступливості. Родимки на верхній частині сідниць найчастіше зустрічаються у людей пристрасних і відважних, які обожнюю кохатися в неймовірних позах. Родимка в нижній частині сідниць – ознака проблем із дітонародженням. Родимі плями в складці між сідницями пророкують творче й сексуальне довголіття.

Родимки й родимі плями на стегні – ознака відлюдництва й сильної залежності від матері. Власники таких родимок рідко бувають щасливі в сімейному житті.

Родимка на статевому органі у чоловіка говорить про його підвищену увагу до жінок.

Жінки з родимками в промежині можуть навіть шокувати партнера нетрадиційними видами сексу. Вони не можуть жити без чоловічої уваги й прагнуть бути розкутими, у сексі беруть ініціативу на себе.

Родимки на ногах означають нерішучий характер. А ось на щиколотці – ознака незалежної, працьовитої й енергійної людини. Родимки на колінах видають украй нетерплячу людину.

Родимки на обох ступнях видають великого любителя подорожувати. Але якщо родимка тільки на правій підошві стопи – мріям побачити світ не судилося збутися. Родимка на лівій ступні видає дотепну й мрійливу людину. А ще саме родимки на ступнях вважаються найнебезпечнішими з точки зору здоров'я.

Джерело:tochka.net

Все буде Україна