«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Думаєте, це маячня? Ні, це 17 наукових фактів, які перевернуть ваше уявлення про цю планету

Хто сказав, що наука – це нудно? Зовсім недавно вчені з’ясували, що кокосову воду можна вводити внутрішньовенно, а у Мони Лізи виявляється були брови. Цей світ не перестає нас дивувати – переконайтеся в цьому самі.

Найхолодніше місце у Всесвіті знаходиться на Землі. Вченим з Фінляндії вдалося заморозити атоми за допомогою лазеру. Це дозволило добитися температури в межах мільярдного ступеня абсолютного нуля.

Якби можна було сховати порожній простір в атомах, то все людство помістилося би в яблуці.

Найбільший живучий організм – гігантський темний опеньок, який росте в заповіднику Малур (штат Орегон, США). Його грибниця займає площу понад 880 га, а вік опенка оцінюється в 2,4 тис. років.

Хімічна сполука, яка надає малині її смаку, поширена в усьому Всесвіті. Якби Всесвіт можна було спробувати, то ви відчули б смак малини.

Одна з найбільш слизьких речовин на світі – це рідина в ваших колінах.

Мозок кальмара має форму бублика. Вся річ в будові травної системи: їжа повинна проходити мозком через своєрідну конструкцію тіла кальмара. «Бублик» допомагає не пошкодити мозок при ковтанні великих шматків їжі.

Блоха може розганятися швидше, ніж космічний шаттл. Її стрибки досягають до 8 см на мілісекунду. Стрибок надає блосі прискорення, яке в 50 разів перевищує прискорення космічного корабля.

У людських легень така сама площа поверхні, як у тенісного корту.

Схильність до зачаття хлопчика чи дівчинки закладена у чоловіків генетично. Чоловіки з великою кількістю сестер частіше мають дочок, а з великою кількістю братів – синів.

Тропічні риби-бризкуни здатні розрізняти обличчя людей. До таких висновків прийшли дослідники Оксфордського університету. Точність, з якою риби вказували на вже побачених раніше осіб склала більше 80%.

Висота Ейфелевої вежі змінюється в залежності від погоди: влітку в спеку вона може вирости на 15см. Вся річ в тому, що при нагріванні метали розширюються, тому Ейфелева вежа трохи збільшується в розмірі.

Перешкоди і мерехтіння на порожніх телеканалах – це сліди Великого вибуху. Він почався зі спалаху світла, який поширюється на всі боки. Випромінювання радіохвиль – частина цього спалаху. Отож, навіть зараз ми можемо спостерігати залишкові сліди народження Всесвіту.

Таїландська риба з романтичною назвою «печерний ангел» вміє лазити по прямих скелях. Це єдина в світі риба, яка вміє ходити. Вона має розвинений таз, а своїми плавниками перебирає так само, як рептилії кінцівками.

Мистецтвознавець Паскаль Котте досліджував «Мону Лізу» за допомогою спеціального обладнання і з’ясував, що у неї були брови. Просто Да Вінчі намалював їх поверх художнього лаку і з часом вони вицвіли. Крім того, спочатку обличчя Мони Лізи було набагато ширшим, а небо на картині – блакитним.

Тісна чоловіча дружба серед шимпанзе допомагає знизити рівень стресу під час конфліктів. Вчені з’ясували, що бійки проходять менш травматично, якщо мавпа б’ється пліч-о-пліч зі своїм другом.

Для роботи мозку потрібно стільки ж енергії, скільки і 10-Вт лампочці. При цьому не має значення, ви спите чи ні.

Часте вживання кави призводить до зменшення розміру грудей. Три чашки кави на день в перспективі можуть зменшити ваші форми, особливо, якщо вони спочатку були пишними. Це пов’язано з властивостями кофеїну, які спалюють жир. А жіночі груди, як відомо, складаються з жирової тканини.

Джерело:ТУТКА

Все буде Україна