«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Година вашого народження розповість про характер і долю краще, ніж знак Зодіаку

У всіх людей певного знака Зодіаку простежуються якісь схожі риси в характері, наприклад: Леви – пихаті, Близнюки – поверхневі і мега-товариські, а Діви – педантичні і пунктуальні.

Але, виявляється, на характер і темперамент впливає не тільки місяць, але і година народження. Виявляється, має значення ви народилися недільного ранку чи ввечері вівторка. Спробуйте вмізнати себе в наступних характеристиках.

Ніч. Якщо малюк з’явився на світ з 24.00 до 2.00 ночі в ньому будуть простежуватися лідерські риси, він завжди буде активний, енергійний, йому важливо бути в центрі уваги. Діти які з’являються на світ вночі дуже допитливі. Така дитина, якщо створити їй умови, проявить себе в навчанні, оскільки прекрасно засвоює нову інформацію. Покровитель цього часу доби – Меркурій.

Народжені з 2.00 до 4.00 знаходяться під впливом Венери. Вона дає своїм підопічним вміння спілкуватися з матеріальними благами, заробляти і витрачати, а також завжди досягати поставленої мети. В тому числі, і на любовному фронті.

Народженим з 4.00 до 6.00 протегує Марс. У цей час народжуються справжні воїни, майбутні керівники, лідери, чесні, незалежні і наполегливі. Постарайтеся врівноважити характер дитини, забезпечивши йому м’яке і ласкаве виховання.

Ранок. Ранні години – це час Нептуна. Народжені з 6.00 до 8.00 ранку дуже ранимі і вразливі натури. Такий малюк чудово відчуває себе на самоті, перебуваючи в своїх мріях і фантазіях, йому дуже складно впустити когось у свій внутрішній світ.

З 8.00 до 10.00 ранку протегує Уран. Це дуже добрі й чарівні люди. Саме до них приходять за порадою і проханням про допомогу. Вони дуже прості в спілкуванні і людяні, часто знаходять своє місце в житті займаючись благодійністю.

З 10.00 до 12.00 діє планета Сатурн. Він обдаровує свого підопічного принциповістю, любов’ю до дисципліни і честолюбним характером. Такі люди не відхиляються від курсу, не йдуть на поводу у спокус, і завжди чітко знають, чого хочуть досягти. З них виходять прекрасні політики.

День. З 12.00 до 14.00 народжуються люди під заступництвом Юпітера. Це любителі подорожей. Їм просто необхідні нові враження, люди, особи, міста. Вони обожнюють зміни та цілком здатні кинути все почати з нуля в іншій країні, кардинально змінити професію. Якщо у вашому будинку живе саме такий малюк, привчайте його до дисципліни.

Під впливом Плутона з’являються на світ діти з 14.00 до 16.00. Це сильні і вольові особистості, які з неймовірною стійкістю переносять будь-які yдaри долі. Учіть дитину розставляти пріоритети і прагнути до реальних життєвих цілей.

З 16.00 до 18.00 в силу знову вступає Венера. Ці люди народжені для любові. Вони товариські, здатні до співпереживання, відчувають почуття і емоції інших людей як свої. Нерідко рано одружуються.

Вечір. З 18.00 до 20.00 знову проявляється вплив Меркурія, які наділяє своїх підопічних легким вдачею і позитивним поглядом на життя. Ці люди вірні друзі, які ніколи не залишать в скрутну хвилину. Вони віддані близьким людям і своїм принципам. Вчіть малюка не впадати в крайнощі і враховувати в життя і свої інтереси теж.

На заході Сонця з 20.00 до 22.00 діти народжуються під його заступництвом. Вони виливають своє світло на навколишній, дивуючи тих своєю товариськістю і чарівністю. Слабка риса – прагнення до постійної зміни задоволень.

З 22.00 до 24.00 народжуються місячні діти. Він наділяє малюка філософським складом розуму і прагненням до гармонії. Таким людям досить складно відчувати себе задоволеними через крайню вразливість. Вони безкорисливі, не амбітні і не прагнуть до кар’єрних вершин.

Пише - Особлива

Все буде Україна