«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Головний біль, застуда, облисіння – допоможе індійська цибуля

Індійська цибуля все частіше з’являється на підвіконнях любителів кімнатних рослин. Чим же унікальна ця індійська цибулька, на яку сьогодні такий ажіотаж, розповіла рівнянка Ірина КРИГЕР.

– Вазон зовні нагадує звичайну українську цибулю, – підводить мене до підвіконня пані Ірина й відриває від рослини листочок. – При головних болях змащую скроні, якщо болить зуб – листочок прикладаю до ясна. Біль зникає. Особливо добре діє рослина як відхаркувальний засіб при простудних захворюваннях – варто на ніч 5-6 листків пережувати й виплюнути, а на ранок в грудях легко стає.

А ще екзотична цибуля допомагає позбутися гаймориту, зараджує при болях у суглобах (потрібно натирати хворі місця листком), радикуліті, шкірних хворобах.

– Крім того, індійська цибуля – чудовий тонізуючий засіб, – додає Ірина. – Якщо трішки-трішки пожувати її листочок і проковтнути, то хороший настрій гарантовано на цілий день – переконалася на собі! Тільки дітям та людям, які страждають на нефрит (настій цибулі подразнююче діє на нирки), бажано не вживати цю рослину.

А от 53-річна Таїсія ДИМАР з Луцька розповідає, що її знайомий завдяки індійській цибулі позбувся лисини. Чоловік натирав щодня голову настоєм (на 30 % сировини – 70 % спирту, розведеного до 60 градусів), і після двох процедур у нього почало волосся рости!

Вазон треба вирощувати у найсвітлішому місці в кімнаті. Зі слів садівників-аматорів, рослина ця невибаглива – її достатньо вчасно поливати. А перед використанням рослини з лікувальною метою варто спочатку проконсультуватися з лікарем.

Джерело

Все буде Україна