«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 27 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 27 січня 2019 року

Овен

Для Овнів день може початися з несподіваної події, причиною якої стануть не вони, а хтось інший, наприклад, партнер. Не виключена хвилина хвилювання з позитивним або негативним відтінком. Може змінитися план, з'явитися привід для сумнівів або переживань. У другій половині дня зростає ймовірність емоційно забарвленої суперечки на досить делікатну тему з другом або близькою людиною, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям знадобляться такі якості, як емпатія, чуття і сприйнятливість. Насамперед, вони допоможуть обходити складні моменти в діалозі з близькими і значущими людьми, але не стануть зайвими і в інших випадках, наприклад, при спробі оцінити ситуацію і вбудуватися в запропоновані обставини. Якщо співрозмовник вам небайдужий, варто двічі подумати, перш ніж задати йому питання або дати відповідь.

Близнюки

На цей день Близнюкам не варто будувати великі плани. Удача може змінити вам або тим людям, на яких ви розраховуєте. Не виключені проблеми з самопочуттям, ускладнення зі зв'язком або взаєморозумінням. В останньому випадку, може зіграти роль мовний бар'єр, ваш або чужий поганий настрій. Це невідповідна доба для знайомств, для початку подорожі, прогулянки, лікувального або навчального процесу.

Рак

Сьогодні Ракам безпечніше спиратися на інтуїцію, ніж на зовнішні інформаційні джерела. Поради і пропозиції, які ви отримаєте з боку, можуть бути дружніми лише за формою, а не по суті. Не вся інформація буде сприйнята адекватно. Імовірні складнощі у дітей і моменти непорозуміння з ними. Не варто шукати друзів, реєструватися на сайтах знайомств, писати особисті листи з інтимним відтінком.

Лев

Сьогодні Левам краще скоротити спілкування з зовнішнім світом. Зростає ризик непорозуміння, беззахисності, перебування на різній емоційній хвилі. Усунутися від контакту з близькими буде складніше, тут зірки радять зробити ставку на делікатність і стриманість. Бажано виключити нечесні прийоми ведення суперечок, уїдливий тон, прояви злопамятности, відмовитися від обговорювання взаємно неприємних тем.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам уникати близьких контактів, нових знайомств, необов'язкових поїздок і прогулянок, важливою листування. Виняток варто зробити для ситуацій, коли ви, ваші друзі або підопічні потребуєте допомоги, особливо медичної. Якщо ви вразливі, не варто контактувати з інформацією на болючі для себе теми, вас може поранити (або несподівано вийти вам боком) чорний гумор.

Терези

Сьогодні Терезам не варто повністю довіряти своїм і чужим відчуттями, а також одержуваним ззовні відомостям. З кожною годиною ситуація буде ставати все менш прозорою, багато людей будуть говорити зовсім не те, що мають на увазі насправді. Можливі непорозуміння, моменти несподіваної ранимості. Не завжди слід покладатися на слова дітей, друзів. Небажано обговорювати питання матеріального характеру.

Скорпіон

Для Скорпіонів може стати проблемою правильне вираження своїх думок, прохань і бажань. Сьогодні не виключені проблеми зі зв'язком, але більш ймовірні психологічні та комунікаційні проблеми. Зросте ризик непорозуміння з кимось із близького оточення: кращим другом, дитиною, одним з батьків. Не варто вести листування, зав'язувати контакти, займатися програмуванням або адмініструванням сайтів.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям знадобиться їх оптимізм. Без цієї цінної якості будь-яка несподівана звістка може пробудити у вас неприємні асоціації і змусити вас потай сумніватися в собі. Можливі нетривіальні враження в дорозі або під час спілкування. Не самий вдалий день для розвитку контактів, пошуку друзів, озвучування своїх ідей, занять з учнями, для інтимних зізнань і глибоко особистого листування.

Козеріг

Козерогам варто утриматися від обговорювання фінансових тем і, по можливості, від будь-яких покупок. Також, не завадить стриманість у спілкуванні з друзями, навіть старими і перевіреними. Бажано почекати з відвертим листом, відхилити запрошення на побачення, на вечірку. Результат сьогоднішніх комунікацій вас розчарує, так як не буде відповідати вашим матеріальним або емоційним вкладенням.

Водолій

Водолії в цей день не в самій сильній позиції, в чомусь уразливі. Неув'язки чекають багатьох Водоліїв саме в тій сфері, де вони хочуть виразити себе, насамперед, через слово і комунікацію. Сьогодні не варто фотографуватися і знімати себе на відео, займатися самопіаром, вибачатися, давати обіцянки, просувати свої ідеї, пропонувати послуги або дружбу, вирішувати питання сім'ї або кар'єри.

Риби

День дарує Рибам емоційну і духовну гармонію, але варто врахувати, що сьогодні її легко порушити. Якщо ви не впевнені в собі, можлива схильність прислухатися до думкі оточуючих і соціальним стереотипам. Ситуація спонукає до пошуку вразливостей, емоційної і не завжди доброзичливої критики. Вас може збити з пантелику незнайоме вам суспільство, чужий цинізм чи сарказм, неприємна звістка.

Все буде Україна