«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 28 лютого 2018 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп (грец. - спостерігаючий час) - є таблицею взаємного розташування планет і зірок на визначений момент часу, яку застосовують для передбачень долі в астрології.

Овен

Можна добитися великих успіхів, практично не докладаючи зусиль. Цей час сприятливий для великих покупок, облаштування житла. У коханні вас очікують приємні сюрпризи, а деяких представників знаку – багатообіцяючі знайомства.

Телець

Постарайтеся на цей день запланувати якомога більше. Добре пройдуть ділові переговори. Варто зустрітися з людьми, які вам дорогі. Задоволення може доставити робота з інформацією, читання, листування з друзями або спілкування в Інтернеті.

Близнюки

У вас буде можливість реалізувати задумане і шанс досягти успіху в абсолютно новій справі. Однак діяти потрібно швидко. День сприятливий для кохання. Можливі цікаві зустрічі, багатообіцяючі знайомства. Є шанс вирішити якісь давні сімейні проблеми.

Рак

Тримайтеся подалі від недоброзичливців – зараз ви особливо вразливі. Більше часу приділяйте собі і справам, які вам до душі. Складні питання варто відкласти. Не приймайте поспішних рішень. Займіться складанням планів на майбутнє.

Лев

На роботі вдало пройдуть переговори, і ви легко досягнете бажаних результатів. Потрібно приділяти більше уваги своїм близьким. Зараз вони особливо потребують вашої турботи. Слід бути уважнішими з фінансами. Не рекомендується брати гроші в борг.

Діва

Не давайте самі ніяких обіцянок і не вірте на слово оточуючим. Не займайтеся тим, про що ви маєте туманне уявлення, а також не відвідуйте місця, де можете попасти в неприємну ситуацію. Якщо будете дотримуватися цих рекомендацій, то день складеться сприятливо.

Терези Відповідальніше поставтеся до доручень або прохання людей, від яких залежите. Керівництво повинно помітити ваші старання. Обходьте стороною тих, хто постійно скаржиться. Зверніть увагу на своє здоров’я, не перевтомлюйтеся.

Скорпіон

В даний момент ви можете досягти успіху як в професійних справах, так і в справах сердечних. Причому навряд чи це виявиться виключно плодом ваших зусиль. Деяких представників знаку чекає незвичайна зустріч або нове знайомство.

Стрілець

Розслаблятися не доведеться, інакше ризикуєте втратити свої позиції на діловому фронті. Вас можуть засмутити неприємності на роботі або в особистому житті. Якщо ви не відрізняєтеся богатирським здоров’ям, то в цей день сили можуть вичерпатися. Бережіть себе!

Козеріг

У професійному відношенні день буде плідним. Складіть план дій і починайте вирішувати першочергові завдання. Справ виявиться багато, але без зусиль вдасться впоратися з будь-яким обсягом роботи. Успішно будуть складатися ділові переговори, зустрічі, короткі поїздки.

Водолій День не підходить для активних дій. Не давайте зараз ніяких відповідей, а візьміть невелику перерву, щоб визначитися зі своїми цілями, потребами і можливостями. До всіх обіцянок, які будуть лунати на вашу адресу, слід поставитися з обережністю.

Риби

Ставте перед собою реальні завдання, не піднімайте планку на недосяжну висоту. Єдиний результат, якого ви досягнете при такому положенні справ, – зіпсований настрій. Не намагайтеся кого-небудь обдурити. Нові знайомства можливі, якщо ви самі будете робити перші кроки.

 

Все буде Україна