«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 30 січня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 30 січня 2019 року.

Овен

У Овнів сьогодні продуктивний день, зірки радять не втрачати ні хвилини і проявляти ініціативу в будь-який відповідний момент. Це стосується не тільки особистих, але і будь-яких справ, що потребують енергії: бізнесу, спорту, політики, подорожей. Дозрілі ідеї краще втілювати в життя не відкладаючи, так як ваш час стрімко закінчується, в наступний раз ви ризикуєте опинитися в глухому куті і пропустити своє щастя, інформує Ukr.Media.

Тілець

Сьогодні незвичайна обстановка запрошує Тільців ризикнути заради того, чого їм зараз дуже хочеться. Наприклад, заради великого матеріального куша, особистого щастя або творчого успіху. Зірки радять вам не боятися пригод, обіцяють не залишити вас в біді і в найскрутнішій ситуації забезпечити м'яку посадку. Навіть якщо вам і не дістанеться головний приз, ви отримаєте незабутні враження.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важко змагатися з чужою чарівністю, щедрістю, авторитетом, іншими потужними ресурсами і можливостями. Можлива сильна закоханість у партнера. Але навіть при нерівних силах шанс у вас є, якщо ви проявите винахідливість і придумаєте незвичайний дипломатичний хід. Можна розраховувати і на підтримку друзів, особливо, якщо вас пов'язує оригінальне хобі або нестандартний світогляд.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять не бути егоїстами і остерігатися думати тільки про себе. У той же час, варто уникати іншої крайності - повного розчинення в коханій людині або в об'єкті своєї турботи. Це прекрасний день для взаємного обміну послугами і знаками уваги. Чим більше їх буде, тим активніше і позитивніше будуть розвиватися потрібні вам відносини, а будь-які зусилля швидше принесуть успіх.

Лев

Левам сьогодні не варто марнувати свій час, увагу і таланти, бути пасивними і ледачими. Зірки радять планувати на цей день найважливіші акції з креативним або романтичним відтінком, від яких ви чекаєте найвищої віддачі, і постаратися встигнути зробити якомога більше. Натхнення дозволить вам відчувати себе добре навіть на тлі втоми і нездужань. Відмінний день для кохання, піару.

Діва

Сьогодні на Дів вплинуть житлові умови і домашні обставини, старі чи нові традиції. Можливо, ви знайдете будинок або покровителя. Прекрасний день для сімейних заходів та урочистостей, новосілля, об'єднання, розширення і оновлення володінь, зближення з земляками або новими друзями. У всьому знайдеться приємна сторона, але може збільшуватись перевтома, особливо, якщо ви гостинний господар.

Терези

Для Терезів це день удач і знахідок. Ви зможете з однаковим успіхом зробити ривок у справах, об'єднати з кимось зусилля, розважитися, розширити коло спілкування, звернути на себе увагу важливих людей, підвищити свій рейтинг. Краще не залишатися вдома або в недружньому середовищі, а провести час в активному режимі: на повітрі, в поїздці, на побаченні, на заході, в клопотах, співпраці або пошуках.

Скорпіон

Обставини цього дня провокують Скорпіонів на прояви щедрості, гостинності, благодійності, посилюють схильність до спонтанних непередбачених покупок і продажу, престижних придбань, азартних ігор, великих ставок, ризикованих вкладень. Водночас, актуальним є питання руху коштів, заробітку або припливу ресурсів: чим більше ви витрачаєте, тим швидше доведеться поповнювати рахунок.

Стрілець

Для Стрільців це на рідкість вдалий день і ним слід енергійно користуватися. Вам пробачать навіть недоліки, наприклад, високі забаганки, лінь чи самолюбування. Прекрасний день для побачення, шопінгу, бенефісу, турбот про зовнішність і комфорт, м'якої активності, гурманства. Ефективні мирні важелі впливу: краса, авторитет, смак, дипломатичність, талант, схильність до опікунства і заступництва.

Козеріг

Козерогам сьогодні краще не займатися звичайними справами і не вимагати від себе скрупульозного дотримання всіх правил. Це день натхнення, джерело якого нескладно знайти. Варто змінити обстановку, імідж, рід занять. Несподіваний сплеск позитиву буде мати гарні наслідки. Можливо, ви закінчите важливу справу, вибачите собі стару помилку, зважитеся на покупку або на нестандартний крок в любові.

Водолій

Водоліям ця доба не тільки допомагає відмінно провести час тут і зараз, але і дарує надію на прогрес у майбутньому. Щоб удача ненароком не обійшла вас стороною, не завадить виявити трохи зустрічної активності, наприклад, не сидіти пасивно і мовчки вдома. День прекрасно пройде в суспільстві коханої людини, поважної персони, покровителя, команди однодумців навіть серед випадкових знайомих.

Риби

День обіцяє Рибам хвилюючі емоції, вдачу, щасливий випадок, але не радить втрачати міру і впадати в ілюзії. Досягнувши мети і взявши приз, важливо не спочивати на лаврах. Сьогодні важко оцінити реальну перспективу та ціну успіху. Може підвести завищене очікування, прагнення до престижу, задоволень, благ, солодощів. Не варто приймати аванс за стабільний потік, зайво потурати своїм примхам і амбіціям.

Все буде Україна