«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як позбавитись другого підборіддя?

Друге підборіддя — явище, на жаль, добре знайоме, схильним до повноти, а також тим, кому за 30. Причина його появи проста. М’язи слабшають, і в обвислій шкірі поселяється жирова тканина. Вона може збільшуватися, від чого подвійне підборіддя зростає. Якщо не вживати заходів, то подвійне підборіддя може через деякий час стати потрійним.

Підшкірний жир в області підборіддя вельми живучий, і піддається впливу рівно тих же препаратів і рослинних продуктів, що і жир на будь-яких інших частинах тіла.

Зрозуміло, проблему подвійного підборіддя можна вирішити оперативно — в клініках краси операції по корекції підборіддя проводять давно і успішно. Крім того, можна пройти курс мезотерапії, коли підшкірно вводиться курс препаратів, розсмоктуючих жирові відкладення. Тривалість лікування та інтервали (по необхідності) залежать від стану шкіри пацієнта.

Але перш ніж, приймати рішення, чи погоджуватися на оперативне втручання або віддати перевагу самостійним вправам і процедурам, що спалюють жир,необхідно розібратися в причинах появи другого підборіддя.

Спадковий фактор. На жаль, обійти цей факт не можна. Можна підтримувати шкіру у хорошому тонусі, але спадкові прояви дадуть про себе знати. Хоча за допомогою вправ і догляду за шкірою підборіддя можна на час відсунути його появу в подвійному розмірі.

Схильність до повноти. Підвищення загальної кількості жирової тканини в тілі людини, зрозуміло,призведе до того, що рано чи пізно, вона в надлишку з’явиться і під підборіддям теж. Різке коливання ваги теж веде до прояву цього підборіддя, тому м’язи втрачають тонус, слабшають і провисають.

Підтримання ваги тіла в межах норми,плюс розумні обмеження в їжі і розумна дієта, при якій вага не зникає стрибкоподібно, а йде поступово, дозволяють шкірі тіла зберегти свою щільність,і навіть при зміні розміру тіла, залишатися тугою підтягнутою.

Проблеми з хребтом і неправильна постава. При шийному остеохондрозі і неправильній постанові опущена голова може створити прецедент появи подвійного підборіддя. В даному випадку слід застосувати лікування і вправи на вироблення правильної постави.

Звичка спати на м’яких подушках. На жаль, ця звичка може послужити погану службу. Плоскі, ортопедичні подушки не дають провисати шкірі уві сні,зберігають правильний анатомічний вигин, тоді як м’які подушки утримують голову протягом сну в неправильному положенні, що, зрозуміло, може позначитися на появі підборіддя. Боротьба з подвійним підборіддям або профілактичні процедури, спрямовані проти його появи, повинні бути постійними.

У домашніх умовах показаний медовий масаж, масаж з лимонним соком, фізичні вправи. Медовий масаж зробити досить просто. Розігрітий мед наноситься на пальці, і ними масажується область підборіддя до почервоніння. Зрушувати шкіру при цьому не можна. Після цього мед залишається на області підборіддя на півгодини, і змивається чистою водою.

Лимонний масаж — масаж для ледачого. Марля або серветка, просочена лимонним соком, підв’язується під підборіддям на півгодини. Далі шкіра обполіскується водою і змащується живильним кремом. Якщо медовий масаж показаний тим, хто не страждає на алергію, то лимонний більш популярний за рахунок відсутності протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості лимонного соку.

Фізичних вправ для підтримки шкіри в області підборіддя багато.Найпопулярніше — це носіння книги на голові. При цьому важливо утримати книгу на голові, не впустивши її. Виробляється гарна постава, розгортаються плечі.

Ви перестаєте сутулитися, і шкіра підборіддя звикає знаходженню в певному стані. Роблячи вправи і процедури регулярно, цілком реально не тільки не допустити виникнення підборіддя, але і прибрати вже наявне.

За матеріалами

Все буде Україна