«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як уникнути зґвалтування: 11 цінних правил для доньки

Мама може зробити кілька розумних речей, щоб вберегти доньку від згвалтування!

Ми не можемо повністю виключити ризик, але зробити кілька розумних речей для того, щоб вберегти доньку від згвалтування все-таки потрібно. Немає правдивої статистики за кількістю згвалтувань неповнолітніх. Це все хоча б тому, що більшість жертв не звертаються в поліцію. Деякі діти приховують цю біду навіть від своїх батьків. Але відомо, що в останні п’ять років число згвалтувань неповнолітніх різко зросло, і за офіційною статистикою кожен четвертий злочин сексуального характеру відбувається з особою молодшою 18 років.

Ще одна тенденція останніх років – зростання злочинів сексуального характеру, вчинених після знайомства з жертвою в Інтернеті. Можна до безкінечності перераховувати страшні факти, які наводять жах, але важливо знати, що може зробити мама для захисту своєї дитини.

Чому потрібно вчити дівчинку:

1. Не боятися говорити «Ні»! Не соромитися чинити опір, якщо пристають на вулицях.

2. Не вживати алкоголь! Це не можна робити в незнайомих компаніях, навіть чарочку за знайомство з приємним молодим чоловіком в клубах або на вечірках. Краще запросити друзів додому і разом проводити вечір, щоб не довелося пізно одній повертатися додому з клубу. Будь-який запропонований тобі напій: відкрита пляшка, склянка або келих, навіть з соком або водою, може стати фатальним.

3. Не варто ходити в гості до хлопця, якщо не маєш наміру зайнятися з ним сексом. Все просто. Хочеш сексу – йди до нього. Не хочеш – іди в кіно.

4. Ніколи не підходь близько і не розмовляй з хлопцями в припаркованих автомобілях, і тим більше не сідай в машини – категорично! – навіть якщо там вже знаходиться інша дівчина або доросла жінка.

5. Не одягайся зухвало. Навіть якщо маєш відмінну фігуру. Прогулюючись у відвертому вбранні ввечері або вночі, партнера буде вибирати далеко не дівчинка, як би це сумно не звучало.

6. Одна в безлюдному місці. Якщо доводиться йти в темряві по пустельних вулицях, то потрібно зробити так: в одній руці – ключі, правильно затиснуті в кулаці гострим кінцем назовні (у разі нападу бити в око або в горло), в іншій телефон, краще кнопковий, з швидким набором 112 . Можна зателефонувати мамі, щоб вона була завжди на зв’язку і розмовляла, розуміла де знаходиться її підліток.

7. Дорослим дівчаткам, які знаходяться на навчанні в іншому місті і живуть без батьків, краще звичайно жити не одній, а з однією-двома сусідками.

8. Хтось завжди повинен знати, де ти і куди зібралася.

9. Навіть якщо дівчинка вже опинилася в поганій компанії, номер мами в телефоні повинен бути записаний не як МАМА, а по імені. Просто може допомогти, раптом що, то “я подзвоню своїй подрузі, вона складе нам компанію!”. Мама завжди все зрозуміє по голосу і примчиться на допомогу.

10. І про віртуальну свободу. Жодних відвертих фото в мережі! Розмов в Скайпі це теж стосується.

11. Потрібно освоїти пару-трійку уроків самооборони і декілька тренінгів з безпеки,повідомляє БЛИСКАВКА.

Навколишній світ може бути жорстокий. Не одна дівчинка повністю не захищена від поганого, але якщо є можливість запобігти цьому поганому – мама повинна розмовляти з донькою і вчити!

Все буде Україна