«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як запамятати сон: вчені розкрили просту деталь

Виявилося, що проблему можна вирішити за дві секунди

Міжнародна група вчених з Австралічйского університету провела серію досліджень, в результаті яких зуміла з'ясувати, як вирішити проблему запам'ятовування снів, вірніше, забування. Адже як часто буває, що барвисте і цікаве сновидіння хочеться запам'ятати, але вже за годину після пробудження в свідомості залишаються лише фрагменти, які рідко можна зібрати в повноцінну картинку. Що ж, дослідники з'ясували, як вирішити цю проблему і "домовитися" з мозком, запам'ятовуючи все, що вам захочеться.

Автори наукового дослідження провели експеримент, в якому брали участь 48 добровольців у віці від 21 до 45 років. Розділивши учасників на дві групи, координатори вручали вечорами кожному по таблетці. Одні з них щодня вживали плацебо перед сном, а інші вживали вітамін B6. Детальніше про це вчені написали в статті періодичного університетського видання.

Виявилося, що вітамін B6 робить сни яскравішими і допомагає краще запам'ятати їх. При цьому дослідники стверджують, що поки такий ефект можуть забезпечити тільки великі дози вітаміну і тепер вони зайняті питанням, як досягти такого ж ефекту при безпечній кількості цієї речовини.

Джерело:znaj.ua

Все буде Україна