«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як зупинити випадіння волосся

В середньому ми втрачаємо близько 80 волосків на день.

Випадіння волосся - частина повсякденного життя, це цілком природний процес. Але це не означає, що ви повинні пилососити кожен день, щоб ваш килим не перетворився в шубу Чубаки. Надмірне випадання волосся далеко від норми, його потрібно лікувати, тому розповідаємо, як зупинити випадіння волосся швидко і ефективно, інформує Ukr.Media.

В середньому ми втрачаємо близько 80 волосків на день, якщо ви починаєте втрачати значно більше, або помічаєте, що вони не відростають, тоді час бити на сполох. Справа в тому, що, коли справа доходить до випадання локонів, існує так багато потенційних тригерів, що складно визначити точний фактор, відповідно, і виправити ситуацію. Тому, при випаданні важливо передусім знайти причину.

Причини випадіння волосся

Проблеми зі щитовидною залозою або вікові гормональні зміни: різкі скачки гормонів можуть негативно позначитися на стані шкіри і волосся. Якщо ви помітили рясне випадання волосся, здайте тест на гормони. Іноді використання контрацептивних препаратів, що містять гормони теж може погіршити стан локонів.

Генетична схильність: тут простими масками для відновлення густоти волосся не допоможеш, в цьому випадку потрібно звернутися до трихолога, щоб він підібрав правильні препарати.

Різка втрата ваги: ​​швидке схуднення - стрес для організму, через яке тіло втрачає багато вітамінів і мінералів, відповідно, погіршується здоров'я і зовнішній вигляд волосся.

Старіння: на жаль, ми всі старіємо. А у жінок у віці від 50-60 років відбувається багато фізіологічних змін, через які часто спостерігається втрата волосся. Процес цей природний, тому не завжди піддається лікуванню. іноді виправити ситуацію може тільки пересадка. Мезотерапія волосистої частини теж може спрацювати.

Дефіцит вітамінів: в осінньо-зимовий сезон ви можете помітити симптоми авітамінозу. Щоб вирішити проблему потрібно додати в свій раціон продукти, що містять корисні вітаміни, а також приймати спеціальні добавки для росту волосся. У веганів і вегетаріанців часто спостерігається втрата волосся. Почніть регулярно їсти яйця, рибу, м'ясо і, можливо, проблема облисіння не буде вас турбувати. Якщо ви переконаний веган, то приймайте добавки, наприклад, риб'ячий жир або вітамін А і Е в капсулах. Але перед прийомом добавок, зверніться до свого лікаря, щоб не було побічних реакцій.

Надлишок вітаміну А: так, вітаміни можуть допомогти при облисінні, але їх надлишок теж негативно позначається на вашій зачісці. Перенасичення вітаміном А іноді може привести до втрати локонів. Якщо таке трапляється, перестаньте приймати добавку, щоб організм сам відновився.

Розлади харчової поведінки: при анорексії або булімії часто спостерігається втрата волосся. Справа не тільки в нестачі поживних речовин, але і в психологічному стресі.

Вагітність: багато жінок стикаються з тим, що під час вагітності волосся випадає особливо рясно. Справа в гормонах. У більшості випадків організм відновлюється сам через місяць-два після народження дитини, і локони стають густими, як до вагітності.

Фізичні і психологічні травми: хвороби, медикаментозне лікування і стрес часто є причиною втрати волосся. Лікування не завжди необхідне, організм може сам відновитися з плином часу.

Є ще кілька способів, які допоможуть відновити природну густоту волосся.

Не панікуйте

Лікування - процес повільний. Наші пасма ростуть циклічно, а це значить, що після виявлення тригера випадіння волосся і початку лікування повинно пройти близько 3 місяців. А паніка через те що процес іде так повільно може звести на лікування. Пам'ятайте, стрес шкодить вашій красі та здоров'ю.

Вживайте більше білка

Волосся складаються з білка, що робить необхідним щоденне споживання їжі багатої протеїном. Їжте білок на сніданок і обід, щоб скоротити втрату пасм.

Складні вуглеводи необхідні

Вони дають нашому волоссю енергію, необхідну для його зростання. Якщо між прийомами їжі залишається більше чотирьох годин, перекушуйте здоровими вуглеводами (свіжими фруктами, цільнозерновими хлібцями). Рівень енергії, необхідний волосяним клітинам, падає саме після цієї кількості часу.

Якщо ти втрачаєш волосся з-за чогось іншого, крім дієти, наприклад, стресу або хвороби, зміна раціону ситуації не виправить.

Підходьте до стайлінгу з розумом

Так, цей тугий пучок може виглядати круто, але він може створювати додаткове навантаження на пасма. Уникайте занадто тугих зачісок, які призводять до розтягування, ослаблення волосся і волосяних фолікулів. Також варто уникати занадто "важких" кремів і мусів для укладання волосся.

Крім того, відмовтеся на час від плойок і стайлера, а фен переключіть на холодний режим.

Робіть маски або відновлювальні процедури

Маски для росту волосся активують "сплячі" фолікули, тому на місці випавшого волосся будуть відростати нові. Процедури, які прискорюють мікроциркуляцію в шкірі голови і насичують її корисними речовинами теж допоможуть. Масаж голови, мезотерапія волосистої частини, різні спа-програми, пілінг шкіри голови можуть допомогти.

З домашніх масок для волосся відновити природну густоту допоможуть ті, які у своєму складі мають рицинову або реп'яхову олію. Кокосова олія при дуже тонких локонах буде тільки обтяжувати їх, тому в чистому вигляді її краще не застосовувати. Тим не менш, у ній багато протеїну і жирних кислот, які сприяють ущільненню пасм і росту волосся. Тому корисно буде розбавляти кокосову олію з іншими оліями-основами. Наприклад, оливковою, реп'яховою, касторовою або мигдальною.

Все буде Україна