«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Яким чином люди перешкоджають своєму успіху?

Сьогодні хочу розповісти про найбільшу перешкоду кожної людини. Вона перешкоджає успішності та благополуччю у кожній сфері. На вашу думку, що це? Відповім – це «зачинене серце»

Що таке «зачинене серце»?

Це – внутрішня, підсвідома постанова людини не приймати щось нове у своє життя.

Дуже простий приклад. Уявіть, що ви принесли людині подарунок, пригощаєте чимось, робите послугу від щирого серця – рідко хто прийме з вдячністю ваші жести доброї волі. Найчастіше чуємо у відповідь: «Та невже? Навіщо? Не варто було. Не треба». Тобто, ти насправді робиш людям добро, а вони у відповідь: «Не треба мені добра».

Проблема знаходиться в іншому: ми навчилися віддавати, а збирати урожай та отримувати плоди свого добра – зовсім ні. Навіть на слово «дякую» відказуємо «немає за що», а не «будь ласка».

Що робити?

Наше внутрішнє бажання передається світові, проявляється в дрібницях. Ти отримаєш те, що передаєш. Якщо ти не вмієш приймати незначну людську вдячність, то як будеш приймати великі подарунки від долі?

Почни приймати все добре, що стається з тобою в житті. Почни вже від сьогодні! Відчини своє серце на зустріч подарункам та виявам уваги від людей.

Поступилися місцем в транспорті – усміхнися і сідай. Хочуть чимось пригостити – приймай із вдячністю. Тобі хочуть щось подарувати – будь ласка. Забудь від сьогодні про звичні «не треба було», «не треба було витрачати гроші», «не треба». Тільки вдячність! Приймаємо!

Чим більше твоє серце буде відчинятися, тим більше своєї енергії вдячності ти будеш передавати світові. І тепер настане черга чудес! Ти будеш притягувати нові можливості та щасливу долю, як магніт!

Найголовніше – дякуй Богу за кожен шанс, за кожне благословення, за радість, за життя, за дихання – за все, що маєш, за можливість відчувати, давати і приймати.

Така проста річ відчинить тобі багато дверей і струмені благодаті наповнять твоє життя!

І не забудь – за кожне «Дякую» з радістю відповідати «Будь ласка».

Джерело

Все буде Україна