«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ідеальна поза: медики відкрили головні хитрощі у ліжку

Від цього залежить стан вашого здоров'я

В середньому людина живе 75 років, 25 років вона проводить уві сні. А в якій позі ви проводите третину свого життя - спите на спині, на боці або згорнувшись клубочком?

Від цього залежить стан вашого здоров'я. Ось найбільш поширені пози для сну і те, як вони впливають на нас:

1. На животі: в цій позі серйозне навантаження відчуває шия і поперек.

2. На спині: ця поза викликає біль у попереку. Вона протипоказана тим, хто схильний до хропіння. Вирішити проблему можна: просто підкладіть подушку під коліна - цей нехитрий трюк допоможе вашій спині зберегти правильне положення під час сну.

3. Поза солдатика. Приблизно 8% людей спить саме в цій позі. Вона може викликати біль у попереку, посилити хропіння, вплинути на плід у вагітних жінок. Щоб запобігти болі у попереку, помістіть велику подушку під коліна.

4. В обіймах партнера. Така поза загрожує вам недосипом - через неї ви можете часто прокидатися вночі. Але сон в обнімку з партнером вивільняє окситоцин, який допомагає знизити стрес.

5. На боці: дуже зручна поза для тих, хто схильний до хропіння. Вона запобігає болям в шиї і спині, ідеально підходить для хребта, покращує травлення. У цій позі верхня нога не має належної підтримки, тому у вас може виникнути біль у спині або стегні. Вагітним рекомендується спати на лівому боці. Така поза дозволяє дитині отримати більше поживних речовин.

6. Поза "морської зірки" - дуже ефективна проти кислотного рефлюксу і безсоння, зменшує зморшки, головний біль, відмінно підходить для хребта і спини.

Джерело

Все буде Україна