«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ідеальне число сексуальних партнерів протягом життя

Кількість партнерів – питання, яке рано чи пізно виникає у будь-яких стосунках. Учені з трьох британських університетів (в Ноттінгемі, Брістолі і Суонсі) опитали 188 людей (із них 104 жінки) у віці від 18 до 35 років.

У головному питанні про кількість своїх сексуальних партнерів учасники дослідження виявили єдність. І чоловіки, і жінки хотіли б, аби в минулому у їх другої половини було не більше двох сексуальних партнерів.

Таким чином, їх ідеальним числом протягом усього життя є 3. Самим учасникам дослідження не досягти цієї ідеальної цифри. У минулому в опитаних жінок було в середньому не менше п’яти партнерів, а у чоловіків – не менше восьми. “Єдина істотна відмінність у відповідях чоловіків і жінок полягала в тому, що чоловіки більшою мірою готові лягти у ліжко з незайманою або недосвідченою жінкою”, – наголошується у доповіді вчених.

При цьому чоловіків набагато менше приваблює жінка, якщо відомо, що в минулому у неї було більше шести партнерів по сексу. Жінки більш терпимо ставляться до досвідчених чоловіків, але теж протестують проти сексуальної розбещеності. Психологи з університету Торонто з’ясували, що поширена думка про те, що кількість сексу підвищує рівень щастя людини, помилкова.

Джерело

Все буде Україна