«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ігри та конкурси на Новий Рік для тих, хто святкує з компанією

Новорічні ігри та конкурси залежать від компанії, в якій ви будете зустрічати Новий 2019 рік, і вашої фантазії.

 

Новий рік 2019 стрімко наближається до нас і всі ми думаємо, як будемо його зустрічати. Хтось вже визначився де і з ким святкувати Новий рік, дехто й досі в пошуках. Якщо ви вирішили, що будете зустрічати Новий рік вдома, в колі друзів, рідних і близьких людей, ми підготували новорічні конкурси та ігри, - пише УНІАН

Розвеселити гостей за новорічним столом можна досить просто, в цьому допоможуть конкурси та ігри на новий 2019 рік, а також настільні ігри. Розваги на Новий рік допоможуть розрядити атмосферу, перезнайомитися ближче, займуть усіх справою й піднімуть настрій. Крім того, завдяки таким іграм ви можете відкрити в собі таланти, про які й не підозрювали. 

Наприклад, чудова весела гра для компанії друзів «Еліас» (Alias) в якій потрібно пояснювати і відгадувати слова на швидкість, і, можливо виконувати додаткові завдання, наприклад – пояснювати слова, стоячи на одній нозі. Є безліч версій цієї гри, в тому числі для дітей.

Також в інтернеті можна знайти онлайн-варіант гри. Також є інша весела настільна гра, хоч і трішки спокійніша – «Вибухові кошенята». На відміну від «Еліаса», розмовляти голосом п'ятачка з «Вінні-Пуха» і стрибати тут не доведеться. Але кошенята також є енергійною веселою грою, яка полоскоче вам нерви, оскільки вилетіти з гри може будь-який гравець у будь-який момент. Загалом, настільних ігор є дуже багато, ще більше варіацій одних і тих же «настільних ігор».

Але, ігри на новий рік можуть бути не тільки настільними - можна організувати розваги у вигляді новорічних конкурсів.

Весела рукавиця

Гості стають у велике коло біля ялинки, звучить весела новорічна музика і рукавиця з фантами йде по колу. Ведучий у будь-який момент може вимикати музику, намагаючись зробити це так, щоб рукавичка опинилася у кожного з гостей. На кому музика зупиниться, той дістає фант з рукавиці й виконує певну дію, наприклад, танцює гопак або перевтілюється у президента і вітає свій народ, а, можливо, сідає на шпагат чи цілує сусіда.

Загалом фанти можуть бути абсолютно будь-які (все залежить від компанії).

Розкриваємо таланти

У шапці або мішечку лежать фанти. Кожен з гостей вибирає по одному і читає. Потім по черзі всі демонструють свої таланти. На фантах може бути написано: зобразити статую Дискобола, зіграти роль п'яного вантажника, заспівати романс на слова дитячого віршика, станцювати гопак, показати подвійний тулуп у фігурному катанні і так далі. Хто краще розкриє свій талант, той і гідний нагороди.

Новорічний крокодил

Напевно, немає жодного свята без цієї веселої гри. Гості діляться на кілька команд приблизно по 5 чоловік. У кожній команді обирають свого капітана. Для конкурсу заздалегідь готують мішок з листочками, в яких будуть вказані назви новорічних фільмів і казок. Кожен капітан по черзі виходить у центр кімнати, витягає по одному фанту і показує відповідний фільм або казку, команда відгадує, тоді капітан дістає наступний фант і показує вже інший фільм. Для кожної команди дається 5 хвилин. Команда, чий капітан зможе за короткий час показати, як можна більше казок і кіно, і ці фільми будуть успішно вгадано, стане переможцем. Звичайно, що "Крокодил" має безліч інших варіацій, тож не стримуйтесь.

Новорічні куранти

Коли гості збираються, ним на вході дають жетони із завданням, можна навіть продати для більшої інтриги. В жетонах зазначено, що в певний час запрошений повинен виконати якесь завдання.

Досить забавно, коли посеред тосту один із гостей раптом закукурікає або почне витанцьовувати твіст на столі. Сніговичок На великому ватмані потрібно намалювати веселого сніговичка, але без морквини. Цю деталь-морквину у вигляді конуса роблять окремо. Запрошені для участі в конкурсі гості повинні по черзі із зав'язаними очима прикріпити ніс «на місце». Коли учаснику зав'язують очі, його гарненько розкручують.

Краща борода Діда Мороза

Кожному гостю вручають пінку для гоління або балончик з вершками. Хто з гостей зуміє зробити на своєму обличчі найдовшу, і красиву пишну бороду Діда Мороза, той і отримає приз. Звичайно, що це лише мала частина новорічних розваг, які можна використовувати в новорічну ніч.

Далі все залежить від компанії, у якій ви зустрічатимете Новий 2019 рік, і вашої фантазії. Ну, а після новорічних ігор і конкурсів можна відпочити за переглядом позитивних і романтичних фільмів про новорічно-різдвяні свята.

 

Все буде Україна