«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ісусова молитва, якою слід розпочинати свій день сьогодні

Велика сила Ісусової молитви! Ворог всіляко відволікає від неї. Ну що за безсмисліца повторювати одне й те саме, коли ні розум, ні серце не беруть участі в молитві, краще замінити її чимось іншим. Не слухайте його: бреше

Продовжуйте вправлятися в молитві, і вона не залишиться безплідної. Всі святі трималися цієї молитви, і вона ставала їм так дорога, що вони її ні на що не проміняли б.

Коли їх розум був відволікаємо чимось іншим, вони тужили і прагнули знову почати молитву. Їх прагнення було…

 

… схоже на бажання людини спраглого, наприклад, після солоної їжі втамувати свою спрагу. Іноді такого на деякий час не вдається задовольнити свою спрагу через брак води, але його бажання ще більше посилюється від цього, і, знайшовши джерело, він п’є ненаситно, так і святі жадали почати молитву, і починали з полум’яною любов’ю.
Ісусова молитва наближає нас до Христа.

Маєш багатство милосердя, митарів і грішників, і невірних покликав Ти, Ісусе; не погорди і мене нині, подібного їм, але, яко многоценное миро, прийми цю пісню: Ісусе, сило непереможна; Ісусе, милосте безконечне.

Ісусе, окрасо пресвітла; Ісусе, любі невимовна. Ісусе, Сину Бога Живого; Ісусе, помилуй мене грішного. Ісусе, вислухай мене в беззаконні зачатаго;

Ісусе, очисти мене в гріхах народженого. Ісусе, навчи мене непотребнаго; Ісусе, хай засяє над двома темнаго. Ісусе, очисти мене сквернаго; Ісусе, виведи ма блудного. Ісусе, Сину Божий, помилуй мя.
Пише - mediat.site

Все буде Україна