«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Карпати кличуть”: ретро фотографії Карпат 1966 року

Якщо ви – один з тих, хто любить помріяти про минуле, ця добірка ретро фотографій наших рідних Карпат припаде вам до душі. А, може, після перегляду цих світлин вам захочеться змінити міську метушню на гірський спокій, зелень лісів та полонин… Як би там не було, сподіваємося, вам буде цікаво переглядати ці колоритні фото.

Представлена серія фотографій – “Карпати кличуть” – належить відомому українському фотографу Миколі Козловському, котрий близько сорока років працював у журналі “Огонек” та знімав цікаві сюжети по всій Україні.

Його роботи неодноразово відзначалися медалями та дипломами на всесоюзних та міжнародних фотовиставках. Як фотокореспондент М. Козловський чимало мандрує, він об’їздив усі республіки від Карпат до Чукотки, побував у багатьох зарубіжних країнах.

Він є автором понад двох десятків фотокниг. М. Козловський — заслужений працівник культури і лауреат журналістської премії ім. Ярослава Галана. В 1966 році видавництво «Мистецтво» опублікувало альбом світлин М. Козловського «Карпати кличуть». Видання ілюстроване прекрасними світлинами, які передають атмосферу 1960-х та неймовірну природу Карпат.

За матеріалами

Все буде Україна