«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Хлопець повернувся в кімнату після написання передсмертної записки, але раптово зявився пес…

Наше життя іноді може перетворюватися в кошмарний сон. Часто нам здається, що вже немає сенсу жити далі і радіти кожному новому дню.

У такі моменти ми втрачаємо силу віри і в голову можуть приходити найжахливіші думки. Для 23-х річного хлопця на ім’я Тейлор Барон все, що було сказано вище, перетворилося на жахливу реальність.

Хлопця переслідували суцільні невдачі і з часом тягучі думки, що накопичилися в його голові, підштовхнули до скоєння самогубства. Але доля розпорядилася інакше … втрутився Гео. Гео – це шестирічний пес породи бульмастиф, який став в цій історії справжнім героєм.

В один день Тейлор не зміг впоратися зі стресом і вирішив, що найпростіший спосіб впоратися з усіма проблемами – це просто піти з життя. Далі хлопець зав’язав петлю і вийшов з кімнати, щоб написати прощальну записку. Але Гео мав інші плани і вирішив змінити хід історії. Спочатку, мені здалося, що він просто хоче погратися.

Я сказав «До мене», але у відповідь він почав голосно гавкати. З боку це виглядало трохи дивно, оскільки Гео раніше ніколи не виявляв такого ставлення до господаря. Він почав жувати петлю. Гео ніколи не гарчав на мене. Але, як тільки я спробував його відсунути в сторону, пес почав грізно гарчати, проявляючи агресію. На секунду мені здалося, що Гео був в курсі того, що я задумав. З якихось незрозумілих причин пес все розумів …

Незважаючи на те, що хлопець вже все вирішив, в якийсь момент, спостерігаючи за відчайдушною спробою вірного друга не допустити лиха, щось у свідомості Тейлора змусило його на мить замислитися над тим, що він робить. За словами хлопця, Гео був єдиною причиною, яка допомогла йому залишитися в цьому світі. Якби не відчайдушні спроби Гео, мене б вже давно не було на цій землі.

На жаль, біди в цій історії не закінчилися. Зараз життя Гео під загрозою – у пса виявлена пухлина в голові, що поширюється дуже швидкими темпами.

Джерело

Все буде Україна