«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Киньте аспірин в пральну машину. Ефект ідеальний!

Скільки не пери стару білизну, вона все одно залишиться … сірою.

Однак звичайні таблетки аспірину готові розвіяти цей міф. Візьми п’ять таблеток аспірину по 325 мг і розчини їх в 7 л води. Тепер замочи білі речі в аспіриновій суміші і залиш їх на 8 годин. Краще – на ніч. Зрозуміло, можна просто влити воду з аспірином в пральну машину, але результат буде набагато кращим, якщо одяг спочатку замочити. Вранці тебе чекатимуть новенькі білі майки та футболки.

Зрозуміло, для вірності після вимочування можна випрати речі в пральній машині. Чудодійні таблетки також допомагають позбутися від плям крові. Для початку розчини аспірин в холодній (важливо!) воді, а потім замочи «кривавий» одяг на кілька годин.

Не намагайся відіпрати плями крові в гарячій воді – бо кров ще глибше проникне в тканину, після чого видалити її буде просто неможливо! Тепер немає потреби купувати дорогі засоби для виведення плям. Виявляється, аспірин допомагає не тільки людям, а й речам.

Несподівані застосування аспірину в побуті…

1. Якщо у воді, у вазі з квітами, розчинити таблетку аспірину, то квіти довше зберігатимуть красу, цей фокус знають багато людей.

2. Продовжимо тему флори, і впливу на неї аспірину, за допомогою винайдених ліків, можна покращувати структуру ґрунту. Заражений грибком грунт можна «вилікувати» аспірином, розчинивши 1 таблетку на літр води і поливши нею «проблемну» грядку.

3. За допомогою аспірину можна видаляти плями від поту. Білі солоні плями потрібно замочити в рідині (2 таблетки на півсклянки води). Замочений в розчині одяг, через три години необхідно порати порошком.

4. Пастою, що складається з потовчених ліків і води, лікують прищі. Аспірин знімає почервоніння за 2-3 хвилини. Якщо цього не сталося потрібно повторити процедуру. Після того як свербіж вщухне місце застосування аспірину промивають за допомогою мильного розчину.

5. Жорсткі мозолі на п’ятах, так само легко усуваються за допомогою аспірину. Необхідно розтовкти 5-6 таблеток в дуже дрібну пудру і змішати їх з лимонним соком. Досить половини чайної ложки. До утворення пасти потрібно додати трохи води. Після того як суміш приготовлена, мастимо нею мозолі і обмотуємо ступні серветками. Потім одягаємо на ногу поліетиленовий пакет. Через 5-10 хвилин можна розмотати ступні і потерти проблемні місця пемзою.

6. Якщо вас покусала оса так само допоможе аспірин. В такому випадку вкушене місце змочують водою і трьома таблетками аспірину.

7. Всім відомо, що вода з великим вмістом хлору, наприклад в басейні, погано позначається на волоссі.

Якщо ви любите змінювати колір свого волосся, то після відвідування басейну, протріть волосся розчином аспірину. (6 таблеток на склянку води) і через 15 хвилин промийте його улюбленим шампунем.

Використовувати без фанатизму!

Адже аспірин швидше «швидка допомога», ніж засіб для щоденного застосування. Ось така диво – таблетка.

Джерело

Все буде Україна