«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Кохання вбиває: учені розповіли про небезпеку міцних стосунків

Дослідження шокували - от тобі й "світле" та "добре" почуття

Американські вчені з Університету Райса в місті Х'юстон (Техас, США) з'ясували головну небезпеку міцного кохання і довгострокових відносин. Група дослідників під керівництвом вченого Кріса Фагундеса зробила приголомшливе відкриття: люди, які перервали міцні відносини, стають схильними до передчасної зупинки серця, пише наукове видання Science Alert.

Так, на думку експертів, у тих, хто втратив кохану людину, підвищується ризик смерті від зупинки серця в перші три місяці після особистої трагедії. В експерименті брали участь 65 осіб від 51 до 80 років, яких розділили на дві групи: 32 людини втратили коханих, а 35 потрапили в контрольну групу для порівняння. Враховувалися вік, стать, вага і стан здоров'я.

Виявилося, що у перших у крові зростав рівень сполук, що сприяють запальним процесам. Також у них на 47% знижувалася варіативність серцевого ритму, внаслідок чого, як правило, розвивається серцева недостатність. Ризик смерті в середньому зріс на 41%, при цьому основним фактором служили серцево-судинні захворювання.

Джерело:znaj.ua

Все буде Україна