«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Куди не варто їхати на море в липні: 5 найгірших напрямків

Дізнайся, в яких країнах пляжний відпочинок в липні перетвориться на справжнє пекло

Вже зовсім скоро настане другий місяць літа – липень. Якщо твоя відпустка якраз припадає на другий літній місяць, то, напевно, ти зараз активно займаєшся пошуком країни для відпочинку. Ми вирішили попередити тебе, в які країни не варто їхати відпочивати в липні на море, щоб не зіпсувати свій відпочинок.

1. ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати – безумовно дуже цікава і колоритна країна, проте відпочинок в липні в ОАЕ навряд чи тебе порадує. Адже температура повітря може досягати 50 градусів Цельсія! При такій спеці ти не зможеш насолодитися ні пляжним відпочинком, ні досліджувати численні пам'ятки. Тому ми рекомендуємо вибрати інші більш холодні місяці для відвідування цієї східної країни.

2. Індія

Відвідування Індії липні також не найкращий варіант. Адже другий місяць літа – сезон сильних дощів в Індії. Лівні не тільки зіпсують пляжний відпочинок, але і навіть ускладнять пересування по країні: влітку дощі на стільки сильні, що розмивають дороги. Тому пропонуємо вибрати іншу пору року, щоб зануритися в світ фарб і ароматів індійського півострова.

3. Мальдіви

Райський куточок на Землі – Мальдіви виглядають зовсім не по-райському в липні. Казково красиві пейзажі сильно псують дощі й урагани. Тому не рекомендуємо відвідувати Мальдіви з травня – по липень.

4. Іспанія

До Іспанії ми не рекомендуємо їхати в кінці липня – адже в цей період починається сезон відпусток у самих іспанців. Є ймовірність, що тобі доведеться поборотися за місце на пляжі з корінними жителями. В іншому, якщо тебе не лякають натовпи відпочиваючих і туристів можеш відвідати цю красиву європейську країну.

5. Єгипет

Нереально високими температурами повітря зустріне туристів Єгипет в липні. Якщо ти крім пляжного відпочинку хочеш ознайомитися з визначними пам'ятками країни, то зробити це в липні буде дуже складно і навіть небезпечно для здоров'я. Тому пропонуємо перенести відпочинок в країні з однією з найдавніших цивілізацій на осінні або навіть зимові місяці.

Сподіваємося, з нашими підказками ти зможеш організувати цікавий відпочинок в липні, який тобі сподобається і запам'ятається на довго.

Джерело

Все буде Україна