«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мама зробила зворушливу фотосесію з двійнятами, знаючи, що один з них помирає

Ліндсі і Метью Брентлінгер з Толедо (штат Огайо) довгі роки намагалися завести дитину, і їх мрія нарешті збулася 17 грудня 2016 року, коли Ліндсі народила двійнят Вільяма і Рейган.

На жаль, Вільям народився з численними аномаліями, і у нього функціонувала тільки права сторона серця. На 23-му тижні вагітності сім’ї Брентлінгер сказали, що їх син, швидше за все, буде мертвонародженим, але він народився живим і провів зі своєю родиною 11 днів до самої своєї смерті. «Це були найщасливіші 11 днів мого життя», – зізнався Метью.

Для того щоб такий короткий час, проведений разом, залишилося в пам’яті, друг сім’ї зв’язався з Ліндсі Браун, професійним фотографом, яка погодилася зробити зворушливу фотосесію Вільяма і його сестри Рейган якраз перед Різдвом. «Фотографії – це спогади, – каже Ліндсі Браун. – Я знаю, як багато людей піклуються про них, тому я рада, що теж змогла зробити хоч щось ». І хоча Вільяма вже немає з нами, він залишиться назавжди на цих чудових знімках зі своїми батьками і сестрою-близнючкою.

«Я плакала, коли перший раз розглядала їх. Я до сих пір іноді плачу, – розповідає Ліндсі Брентлінгер. – «Вони такі красиві, і Вільям прекрасний. На деяких знімках він не спить і дивиться на світ своїми величезними очима. Це те, що ми будемо пам’ятати завжди ».

Все буде Україна