«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мандрівник у часі з 2030 року розповів, що нас чекає в 2019 році

Ной, той самий хлопець, який називає себе мандрівником у часі, які прибули до нас з 2030 року, вже не раз дивував світ розповідями про наше похмуре майбутнє. Природно, багато хто ставиться до його тверджень досить скептично, тому хлопця попросили пройти тест на детекторі брехні, інформує UkrMedia.

На подив критиків детектор показав, що хлопець говорить правду. Вірити йому чи ні - справа ваша, а ми публікуємо, що Ной «навангував» нам на найближчі два роки.

У черговому відео він розповів, що вже в січні 2019 року ми повсюдно будемо спостерігати непізнані літаючі об'єкти, а безпосередня зустріч з позаземною цивілізацією відбудеться трохи пізніше.

За словами Ноя, у нього є деякі докази, які ми побачимо зовсім скоро. Тим не менш хлопець сумнівається, що звичайних людей торкнеться тема НЛО, адже уряди країн будуть приховувати всі факти (як несподівано).

У лютому Середній Захід США накриють небачені снігові бурі. Багато міст буквально сховаються під білим покривалом, а снігопади увійдуть в історію як найбільш сильні і рясні.

В квітні майбутнього року трапиться прорив в науці і медицині: вчені розроблять так званого очного робота, за допомогою якого сліпі люди зможуть побачити навколишній світ.

В червні нас знову чекає офігенна новина: люди, які страждають хворобами опорно-рухового апарату, зможуть зажити нормальним життям, так як їм будуть вживляти спеціальні чіпи.

У січні 2020 року по всьому світу почнуться протести проти новітніх технологій. Повстання машин? Ні, всього лише випуск якогось нового і дуже страшного андроїда.

У листопаді 2020-го Дональда Трампа знову переоберуть президентом, але перед новим терміном він встигне накоїти справ не тільки в Америці, але і по всьому світу.

Ной каже, що розуміє, чому його передбачення здаються нам такими дикими і дивними, але стверджує, що вже в 2028 році подорожі в часі не будуть чимось незвичайним.

Виглядає як якийсь сюр, але хто знає...

Все буде Україна