«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мільйонер всупереч очікуванню жителів пройшовся бульдозером по цілому селі. Не повірите, що він там побудував!

55-річний китайський мільйонер Сенг Шухуа (Xiong Shuihua) родом аж ніяк не з багатої сім’ї. Бізнесмен виріс у маленькому китайському селі під назвою Сяокенг. Там він жив у скромній хатині, і матеріальне становище його сім’ї залишало бажати кращого.

Дуже багатим хлопчика з нетрів зробив запаморочливий зліт китайської індустрії. Сенг сколотив собі стан, працюючи в металургійній галузі. Однак він ніколи не забував про своє рідне село, де як і раніше процвітали злидні. І тут в його голові визрів план.

Сенг вирішив повністю знести все селище і побудувати для місцевих жителів сучасні апартаменти. Брудні вулиці незабаром змінилися асфальтом. 72 сім’ї змогли переїхати в нові квартири, а решта 18, які особливо допомогли Сенгу в період голодного дитинства, отримали 18 будинків!

«Я заробив більше, ніж зможу витратити. Не можна забувати, звідки ти родом, – пояснює китаєць, – я хочу побудувати добре майбутнє для тих, хто допоміг мені пережити моє голодне дитинство ». Схоже на красиву казку, правда? Однак це все правда. Недарма кажуть, що по-справжньому багатий той, у кого золоте серце.

Джерело:shodenno

Все буде Україна