«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Моя, і крапка: три головних ревнивця за знаком Зодіаку

Ревнощі — дуже неоднозначне почуття

Ці знаки Зодіаку не звикли ділитися і готові до останнього відстоювати своє. Вони ревнують друзів, знайомих, а вже свою любов вони бережуть як зіницю ока. Навіть якщо немає приводів для ревнощів, вони все одно знайдуть до чого причепитися.

Овен

Стосунки чоловіка Овна часто нагадують "італійські пристрасті". Він завжди веде себе зухвало, бурхливо виявляє будь-які емоції. В лютих приступах ревнощів, він практично не контролює свою поведінку. Зопалу може наговорити своїй супутниці неприємних речей, робити непристойні вчинки. Хоча згодом він дуже сильно пошкодує про це, і буде настільки ж люто й пристрасно просити вибачення.

Для чергового нападу ревнощів Овну не потрібно особливого приводу. Мимовільний погляд іншого чоловіка пробуджує в ньому власницькі інстинкти. Мало кому сподобається постійно перебувати під пильним контролем. Хоча, щоб загладити свою провину Овен, не замислюючись, виконає будь-який каприз своєї обраниці.

Лев

Лев — цар, і його високості не пристало ділитися. Він не потерпить, якщо його жінка занадто багато часу приділяє роботі або друзям. Вона повинна бути з ним, тілом, душею і серцем. У нападах ревнощів Лев не завжди визнається. По суті, він сам ненавидить в собі це почуття.

У якійсь мірі він вважає це принизливим. Але, нічого не може з собою вдіяти. Він хоче, щоб про нього думали щохвилини 24 години на добу і на менше він не згоден. Хоча треба віддати належне Леву, він щедрий і вміє любити. Не замислюючись, виконає будь-яке бажання другої половинки. Так Лев самостверджується. Адже ніхто не зробить її щасливішими, ніж власник Лев.

Скорпіон

В Зодіакальному колі чоловік Скорпіон — найбільш ревнивий знак. Він хоче повністю володіти всім, що належить йому. Навіть якщо немає ні найменшого приводу для ревнощів, Скорпіон легко може його вигадати. Та ще й накрутити себе, що в кінцевому результаті сам повірить у реальність того, що відбувається.

Якщо ваш чоловік Скорпіон за знаком Зодіаку, ніколи не розповідайте йому про свої минулі стосунки. Адже він точно захоче дізнатися все в деталях, а потім замучить вас своїми підозрами, і божевільними ревнощами до вашого ж минулого.

За матеріалами

Все буде Україна