«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Мова відображає стан розуму

Яка сьогодні наша мова?

Ми звертаємо мало уваги на тон, яким говоримо, які слова вимовляємо. Використовуючи лайливі і просто дуже брудні слова, ми якби забули про те, що таке шляхетна і піднесена мова. Але це не тільки свідчення нашого невігластва і деградації свідомості. Хіба не очевидно, що коли ми вимовляємо грубі і брудні слова, – спокій і щастя всередині нас не збільшуються.

Все відбувається прямо навпаки. Ми даємо можливість проявитися негативній енергії, а потім дивуємося, чому так часто доводиться приймати таблетки від головного болю. Тим часом, існує прямий зв’язок між розумом і мовою. Якщо розум здоровий, мова шляхетна. Здоровий розум завжди позитивний. Володіючи таким розумом, ми не говоримо про недоліки інших, які не критикуємо, не висловлюємо претензій. Не скаржимося на долю. Тон мови спокійний і доброзичливий. Кожен, звичайно, із задоволенням спілкується з таким співрозмовником. Говорити з гнівом – ознака слабкості душі.

За статистикою 90% всіх сварок і конфліктів відбувається через те, що ми про когось говоримо погано. Нам всім потрібно вчитися говорити в приємній, благородній манері, контролюючи свою мову. На Сході людина, яка не може контролювати свою мову, вважається примітивною. Давно помічено, що ми набуваємо якості тієї людини, про яку думаємо і говоримо, тому, говорячи про когось погано, критикуючи його, ми проявляємо негативні якості цієї особистості в собі.

Якщо хвилями, то виявляємо щось хороше, що властиво цій особистості. Тому думати про Бога і говорити про Нього – найлегший спосіб придбати божественні якості. Зауважте, що чим більше в нас егоїзму, заздрості, недоброзичливості, тим важче нам говорити про когось тепло. Чим грубіша мова, тим менше ми гармонійні, тому тим більш суворі уроки життя отримуємо. Одна з причин, по якій ми сьогодні втомлюємося і мало встигаємо – багато говоримо.

Багатослівність – ознака пустослів’я. Потрібно говорити мало, тихо, з терпінням і благородством. Так можна заощадити і час, і енергію. Важливо навчитися перевіряти свою промову. Щось сказали – і образили людину. А потім виправдуємося: «Я сказав це просто так … Я зовсім не хотів образити …». Цю мову потрібно змінити. У словах повинна бути суть – такі слова сильні.

Джерело:shodenno

Все буде Україна