«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“На Колесі Щастя – Кожному своє”. Притча, яка розкриє вам багато чого цікавого

Притча про “колесо щастя” – варто прочитати кожному.

В одному місті, в парку відпочинку з каруселями і гойдалками, з музикою і різнокольоровими повітряними кулями, і – обов’язково – з морозивом, з’явився новий атракціон: “Чарівне Колесо Щастя”.

Черга на атракціон вибудовувалася з самого ранку і не зникала до самого вечора.Тільки дзвіночок, який сповіщав про закриття парку, змушував людей розійтися, щоб завтра знову зібратися тут.

Люди стояли збуджені, нервово топчучись на місці, намагались дізнатися, що ж там буде, на Чарівному Колесі Щастя. Але ніхто не знав. У черзі не було людей, що проїхали на колесі.

“О, напевно, щастя таке велике, що його вистачає надовго, якщо люди більше не приходять сюди”, – думали очікуючі. А черга просувалася так повільно.

Читайте також: “Монахи і сніг”. Цю притчу варто прочитати кожному, хто не знає, що далі робити із своїм життям

Квитки на атракціон продавав старий. Він був серйозним і мовчазним. На питання:

– Ну, як там, на Колесі Щастя?

Завжди відповідав:

– Кожному – своє.

І цим ще більше розпалював цікавість і бажання скоріше потрапити на атракціон.

Різні люди стояли в черзі: і діти, і дорослі, і чоловіки, і жінки.

Всі сподіваються отримати своє щастя. Адже недаремно вони готові заплатити великі гроші за можливість покататися на Колесі.

А старий, досвідчений роками, побілений сивинами, відривав квиточки і думав:

“Дивні люди. Стоять у черзі за щастям, не здогадуючись, що воно може чекати на них за рогом. А що Колесо? Колесо воно і є колесо. За підйомом обов’язково буде спуск. Побувавши на горі блаженства, страшно опускатися вниз. Адже ніхто не знає, що там його чекає”.

Ось тому в черзі немає тих, хто вже проїхав на Колесі Щастя. І ось тому мудрий старець сам ніколи не сяде на цей атракціон. Пише - ukrainians.today

Все буде Україна