«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

NASA зв'яже робота і космонавта пуповиною

Агентство здивує навіть астронавтів

Космічне агентство NASA профінансує 25 технологічних проектів, які могли б поліпшити космічні дослідження, що проводяться людьми або роботизованими апаратами.

Концепт Shapeshifter пропонує використовувати безліч роботів, здатних об'єднуватися у різні форми для дослідження Титану (супутник Сатурна).

Проект під назвою Biobot пропонує розвантажити астронавтів і перенести систему життєзабезпечення разом з корисними запасами з заплічного простору на окремого робота, пов'язаного зі скафандром астронавта своєрідною пуповиною.

Також існують і інші не менш цікаві проекти, включаючи Marsbee (рой літаючих роботів, які можуть надавати підтримку марсохода), SPARROW (робот, що приводиться в рух парою, призначений для дослідження океану), PROCSIMA (променева рухова установка для міжзоряних місій) та ін.

Спочатку кожен з проектів отримає фінансування в сумі 125 тис. доларів терміном на 9 місяців, щоб визначити здійсненність концепту.

Якщо проект виявиться життєздатним, команди можуть розраховувати на другий етап підтримки для подальшого розвитку своєї роботи.

Все буде Україна