Недорогі цілющі мазі з аптеки, про силу яких ми забули
Сьогодні поговоримо про 5 мазів, які коштують копійки, і при цьому володіють сильним лікувальним ефектом. Адже мазь – зручна форма ліки від багатьох хвороб.
1. Левомеколь
Антисептичний засіб, мазь для зовнішнього застосування «Левомеколь» – універсальний препарат. Мазь володіє протимікробною дією, яка направлена до широкого ряду патогенних мікроорганізмів, у тому числі найбільш небезпечних. Також засіб відмінно знімає запалення, сприяючи швидкому загоєнню. Застосовувати мазь можна в разі опіків, порізів, появи прищів, фурункулів.
Використовувати її слід, навіть коли прищ ще не з’явився, але в тому місці помічені явні ознаки, що скоро він з’явиться. Для лікування потрібно наносити грубим шаром мазь місцево на уражену ділянку до повного одужання. А сам процес одужання займе мінімум часу.
2. Саліцилова мазь
Діючою речовиною саліцилової мазі виступає саліцилова кислота, відома своїми протибактеріальними властивостями. Засіб можна придбати в будь-якій аптеці за мінімальною ціною. Перевагою мазі перед спиртом виступає більш щадне вплив, і покращений ефект відлущування ороговілих клітин шкіри. Застосовують мазь слід при будь-яких шкірних проблемах.
Засіб вважається одним з найбільш ефективних противугревих препаратів, який однаково добре позбавляє від вугрів, прищів, чорних крапок, надмірній жирності шкіри і інших шкірних проблем. Краще користуватися маззю після попередньої обробки ураженої ділянки перекисом водню. Краще локально, щоб не впливати зайвий раз на здорові ділянки шкіри.
3. Цинкова мазь
Цинкова мазь для зовнішнього застосування – це один з кращих протизапальних засобів, що володіють комплексною дією. Антисептичні властивості препарату дозволяють знищити колонію мікроорганізмів. Адсорбуючі – виводити продукти метаболізму мікробів.
Підсушуючі – сприяють регенерації тканин, а протизапальні заспокоюють уражену ділянку шкіри і підшкірного шару. Цинкову мазь також можна використовувати для запобігання появи прищів. Намазавши місце на ніч, вранці можна бути спокійним. Це можливо завдяки властивостям металу цинку, який активно використовується в косметології при виробництві омолоджуючих, противугревих і заспокійливих засобів. Наприклад, мазь можна використовувати після депіляції, навіть в зоні бікіні.
Для цього досить нанести на депільовану ділянку не товстий шар мазі і потримати кілька годин. Вже з першого використання вдасться повністю запобігти роздратування. Якщо проводився комплексний педикюр з чисткою стоп і п’ят, його ефект можна продовжити. Для цього треба періодично змащувати стопи і п’яти цинковою маззю. Шкіра буде молодою і свіжою.
4. Апілак Мазь
«Апілак» – унікальний препарат на основі бджолиного маточного молочка. На ринку ліків мазь вже давно, і за роки використання відмінно показала себе як багатостороння засіб з високою ефективністю. Використовують її при самих різних хворобах, і в кожному випадку мазь відмінно себе зарекомендувала.
Ліки багаті на вітаміни, мікро – і макроелементи, амінокислоти та інші корисні речовини. Найбільш часто Апілак використовується в післяопераційному періоді для швидкого відновлення сил, поліпшення апетиту. Її активно застосовують для лікування безпліддя у жінок. Якщо поєднати мазь з однойменним БАДом, можна отримати засіб для лікування себореї і інших шкірних проблем.
Засіб випускається у формі мазі, БАДа і свічок, але перший варіант є самим популярним. Щоб позбутися від надмірної жирності шкіри обличчя, достатньо один раз в 7 днів наносити мазь грубим шаром. А якщо вас мучить перевтома на роботі, втома, сонливість, спробуйте Апілак, і вам вдасться привести в тонус тіло і розум.
5. Ретиноєва мазь
Це найменш відомий засіб серед недорогих мазей. Крім ретиноєвої мазі нерідко можна почути назву «Ізотретиноїн», який є діючою речовиною першої. За складом мазь неймовірно багата на вітамін А, який відомий корисними властивостями для молодості і краси.
Спочатку мазь випускалася як засіб проти вугрів, але з часом були помічені властивості, що дозволяють віддалити старіння і поліпшити стан шкіри. Крім того, препарат позбавить від почервонінь, подразнень і запалень на шкірі. Краще зробити ліки маску, яку тримають на обличчі близько півгодини. В деяких випадках можна залишити маску з мазі на ніч.
Всі перераховані засоби є медичними препаратами, тому ми наполегливо рекомендуємо перевірити відсутність індивідуальної непереносимості компонентів мазей і препаратів. Для цього нанесіть потрібну мазь на шкіру внутрішнього ліктьового згину на 20-30 хв. Якщо побічних реакцій не сталося, можна приступати до лікування. І все ж краще проконсультуватися з лікарем, щоб повністю виключити побічні реакції.