«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Нумерологи розповіли про те, що змінюється в житті жінки після зміни прізвища

Як прізвище чоловіка впливає на подальше життя дівчини.

Заміжжя — один з найбільш хвилюючих моментів у житті дівчат. Зміна прізвища є основною традицією укладення шлюбу. Це дуже серйозний крок, адже з ним буквально змінюється все життя і доля дівчат. Психологи розповіли, як зміна паспортних даних впливає на подальші дії, інформує Ukr.Media.

Зміна нумерологічного коду

Багато психологів і астрологи вірять, що зі зміною паспортних даних приходить зміна всього життя. Річ у тім, що кожне прізвище несе в собі певний нумерологічний код. Саме він відповідає за долю людини. Також експерти рекомендують: перед тим як вирушати в ЗАГС подивитися такий код у чоловіка і у себе. Можливо зміна прізвища принесе, навпаки, більше турбот і клопотів.
Нова карма

Дівчина, беручи прізвище чоловіка, автоматично змінює свою енергетику і карму. Одружуючись, кожна стає частиною сім'ї, в якій є проблеми і недоліки. Вони і перекладаються на плечі дівчини. Психологи попереджають: якщо сім'я нареченого має неблагополучну долю, краще утриматися від зміни прізвища.

Зміна власного ставлення

Виголошуючи своє прізвище та ім'я, кожен відчуває різні емоції. У деяких це може бути задоволення і спокій, а деякі дратуються. Нумерологи відзначили, що дівчині самій повинно подобатися звучання її ім'я з прізвищем нареченого. Тільки в такому разі сімейне життя пари буде щасливим.

Все буде Україна