«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Обряди в останній день осені: позбавляємося від проблем і залучаємо достаток 30 листопада

30 листопада у всіх з’явиться шанс залучити в своє життя позитивні зміни. Щоб позбутися від проблем і збільшити достаток, скористайтеся найефективнішими обрядами.

Кінець осені — час, коли багато людей починають замислюватися про зміни, адже наближається Новий рік. Щоб змінити своє життя на краще, необхідно позбутися від труднощів, які не дозволяють нам відчувати себе по-справжньому щасливими, а зробити це можна за допомогою осінніх ритуалів. Експерти сайту dailyhoro.ru пропонують вам ефективні обряди на гроші і позбавлення від проблем, які ви зможете провести в останній день осені.

Обряд на позбавлення від проблем 30 листопада Проблеми є у кожної людини, але не варто брати їх з собою в новий рік. Щоб стати щасливішим вже в грудні, необхідно позбутися від труднощів в останній осінній день. У цьому вам допоможе перевірений обряд.

30 листопада після заходу необхідно набрати воду в глибоку ємність, а потім відправитися на вулицю. Вимовте над водою:

«Осінь іде, мій непосильний тягар проблем з собою забирає. Воду виливаю, проблеми свої за порогом залишу. Нехай буде так, як я скажу».

 

Після цього вилийте воду, а ємність закопайте. Поверніться додому і постарайтеся ні з ким не розмовляти до настання наступного дня. Енергетика інших людей може відбитися на ефективності обряду, і тоді його результату доведеться чекати дуже довго.

Обряд на гроші 30 листопада Якщо ви хочете, щоб уже в грудні труднощі з грошима залишилися позаду, 30 листопада скористайтеся сильним обрядом на багатство.

В останній день осені потрібно знайти на вулиці листя, що залишилося. Промийте і просушіть його, а потім покладіть в свій гаманець. Після цього скажіть намовляння:

«Скільки листя на землю впало, стільки і купюр у гаманці моєму буде. Нехай грошові проблеми в минулому залишаться, а на зміну їм багатство прийде».

Залиште листя в гаманці до наступного дня, а потім закопайте їх біля свого будинку. За допомогою цього обряду ви зможете залучити достаток і надовго позбутися від фінансових проблем.

Джерело

Все буде Україна