«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Особлива Молитва Матері за Дітей, яку потрібно читати, коли ви відчуваєте сильну тривогу за дитину або хочете підтримати у важливій справі

Особлива молитва матері за дітей, яку потрібно читати, коли ви відчуваєте сильну тривогу за дитину або хочете підтримати у важливій справі

Всезнаючий і Всемилостивий Боже! Ти знаєш людські серця. Ти ліпше від мене знаєш провини моєї дитини. Але Ти, Боже, бачиш також мою тяжку журбу, яка стискає моє серце: тривога за мого сина (доньки). Господи!

До кого ж піду, кого ж покличу на допомогу, як не Тебе, Всемогутній Господи?! Ти своєю ласкою пом’якшуєш найтвердіші серця грішників.

Господи! Ти розбійника на хресті пригорнув до себе, Господи! Ти перемінив серце грішної Магдалини. Тому благаю Тебе через Кpoв і смepть Твого Сина, нашого Господа Ісуса Христа: пом’якши й переміни серце моєї дитини. Боже, благаю Тебе, скеруй життя моєї дитини таким чином, щоб вона ввійшла на дорогу Твого святого закону, покаялась і жила за Твоєю святою волею.

Маріє! Мати милосердя й пристановище грішників! Заступись за мене перед Богом і випроси мені таку втіху, щоб я побачив (-ла) свою дитину чесною в житті й святою в Царстві Твого Сина.

Амінь.

Все буде Україна