«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

От і все, другого туру виборів не буде! В БПП вже заявляють, у гаранта 80% підтримки населення…

В БПП ВЖЕ ПРЯМО ЗАЯВЛЯЮТЬ, ЩО ДРУГОГО ТУРУ НЕ БУДЕ ЗА ВСІМА РОЗКЛАДАМИ У НАШОГО ГАРАНТА 80% ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ! (це відкрита риторика облдержадміністрацій , які просто підспівують АП)

Ну якщо міжнародна спільнота буде синльно фиркати то буде 60%. Ну і хто буде проти? Кого виведуть на вулиці “Юля” чи “ЗЕ” , а з огляду а те, що переважна більшість технічних кандидатів публічно визнають результати виборів?


 
Можна звісно оскаржити результати виборів в судовому порядку  Але в будь якому разі суди в переважній більшості втратили свою незалежність. ВАСУ вже зараз ,серією неконституційних рішень з приводу відмови кандидатам у реєстраціїї без застави в 2.5 млн грн, відкрито присягнуло на вірність адептам “шоколадної диктатури”.

P. S

ЯКЩО НЕ БОРОТИСЯ, І ЗАЛИШАТИ ВСЕ ЯК ВОНО Є, ТОДІ МИ ОСТАТОЧНО ПРОГРАЄМО.

За байдужість у питанні відновлення Конституційного ладу в Україні кожен заплатить власним добробутом. Злидні . постійне здорожчення енергоносіїв та товарів першої необхвідності під виглядом реформ буде лише початком перетворення України у Сомалі.

В державі де домінують корупціонери, пенсіонери, “відреформовані міліціанти”, прокурори та судді – немає майбутнього. Ці представники українського суспільства не збираються їхати на заробітки. або шукати кращої долі. їх все влаштовує.

Джерело 

Все буде Україна